Matrace zo studenej peny 80x200 cm

Matrace zo studenej peny 80 × 200 sú matrace s rôznymi úrovňami tvrdosti a vyrobené rôznymi technológiami. Ich spoločným znakom je podobná štruktúra - sú vyrobené zo vzájomne prepojených mikrobuniek, ktoré pomáhajú matracom dýchať. Pórovitá štruktúra zabezpečuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, ktorá zabraňuje rastu húb a plesní. Samotný názov "studená pena" je odvodený od spôsobu výroby materiálu pri znížených teplotách. Odkazuje tiež na "chladiace" vlastnosti matracov, ktoré zahŕňajú odvádzanie prebytočného tepla a vlhkosti z povrchu.

Filtr dle ceny:

67,00 €

809,00 €

Celkový počet výrobkov: 26

Celkový počet výrobkov: 26

Čo znamená matrac zo studenej peny?

Komfortný matrac zo studenej peny 80 × 200 je matrac s rozmermi 80 × 200 cm, ktorého jednou zo zložiek je vysokoelastická pena. Ide o materiál získaný pri nízkej teplote približne 75 - 85 °C. Výsledkom upraveného výrobného procesu je materiál s ešte lepšou cirkuláciou vzduchu ako v prípade bežných polyuretánových pien. Matrace obsahujúce studenú penu sú pružné a odolné a ich charakteristickým znakom je "priedušnosť". Zvyčajne sú jednou zo zložiek pohodlných viacvrstvových matracov.

Výhody matracov zo studenej peny

Matrace zo studenej peny sa vyznačujú:

  • vynikajúca flexibilita,
  • tvarová stabilita,
  • dlhá životnosť,
  • otvorené bunky, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu a odvádzanie prebytočného tepla a vlhkosti,
  • odolnosť voči hromadeniu roztočov, plesní a alergénov.

Pohodlné matrace, ktoré chladia - modely zo studenej peny 80 × 200

Samotný názov studená pena môže byť trochu zavádzajúci. Je síce pravda, že pena umožňuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu, priedušnosť pokožky a odvod prebytočného tepla, ale existujú aj lepšie "studené" materiály. Ak chcete získať mimoriadne príjemný pocit chladu, vyberte si pohodlné matrace zo studenej peny 80 × 200 doplnené napríklad o vrstvu perforovaného latexu. Jeho kanáliky vytvárajú príjemný chladivý pocit pre pokožku. Obľúbenou voľbou sú aj latexové gélové matrace, napríklad OceanBlue.

Matrac zo studenej peny 80 × 200 - cena

Cena matracov zo studenej peny 80 × 200 je o niečo vyššia ako cena matracov zo štandardnej peny, ale v našom obchode si môžete kúpiť výrobky už za 300-400 GBP. Príkladom ekonomickej voľby sú jednovrstvové matrace zo studenej peny HR, ktoré rozdeľujú lôžko na 7 komfortných zón. To poskytuje ešte lepšiu oporu tela, pričom matrac zostáva výnimočne ľahký. Existujú aj viacvrstvové matrace, ktoré stoja podstatne viac - až niekoľko tisíc zlotých - s chladiacimi gélmi, vreckami a vrstvami vysoko elastickej peny. 

Mäkký alebo tvrdý matrac z vysoko pružnej peny?

Matrac zo studenej peny 80 × 200 môže byť mäkký aj tvrdý - veľa závisí od použitých komponentov. Napríklad vložka z kokosového vlákna posteľnú bielizeň spevní, zatiaľ čo dodatočná vrstva pamäťovej peny môže úroveň mäkkosti matraca ešte viac znížiť. Stupnica tvrdosti je vyjadrená symbolmi H1-H5, kde jednotka označuje veľmi mäkký a päťka veľmi tvrdý matrac - vyberte si výrobok podľa svojej hmotnosti a preferencií. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás. Radi vám pri nákupe poradíme.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom