Zdravotné matrace

Zdravotné matrace sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí trpia bolesťami chrbta alebo kĺbov, alebo pre tých, ktorí chcú týmto ochoreniam vopred predchádzať. Problémy s chrbticou sú často dôsledkom nevhodne zvoleného vankúša alebo matraca, ktorý je pre nás nevhodne tvrdý. Preto sa ortopedické matrace môžu ukázať ako kľúčové riešenie pri riešení opakujúcich sa bolestí chrbta a krku. Tieto matrace eliminujú tlak na telo, dokonale kopírujú jeho anatomický tvar a poskytujú správnu oporu.

Filtr dle ceny:

163,00 €

915,00 €

Celkový počet výrobkov: 6

Celkový počet výrobkov: 6

Odstránenie problémov s bolesťami chrbta a kĺbov - zdravý spánok bez prerušovania pre správnu regeneráciu

Zdravotné matrace nielenže odstraňujú bolesti, ale zaručujú aj kvalitný a neprerušovaný spánok potrebný na správnu regeneráciu. Súčasné anatomické/ortopedické matrace vybavené pamäťovou penou Visco reagujú na telesnú teplotu a tlak a zabezpečujú optimálne rozloženie telesnej hmotnosti. Tento mimoriadne pohodlný materiál s vysokou úrovňou odolnosti tvorí vrchnú vrstvu matraca.

Zdravotné matrace - ideálne pre alergikov a ľudí s kožnými problémami

Správne prispôsobené matrace nie sú len otázkou pohodlia, ale aj nášho zdravia. Vďaka použitej latexovej vrstve, ktorá je neutrálna pre alergikov a predovšetkým odolná voči plesniam a baktériám, zdravotné matrace znižujú riziko alergických reakcií, kožných problémov a mimochodom aj bolesti chrbta. Nie každý si uvedomuje, že spánkom (len na matraci) strávime viac ako tretinu svojho života. Preto stojí za to zabezpečiť, aby bol tento čas nielen príjemný, ale aj regeneračný a prospešný pre naše zdravie a pohodu.

Najkvalitnejšie materiály pre pohodlný a regeneračný spánok

Zdravotné matrace z našej ponuky pre ľudí s opakujúcimi sa bolesťami chrbta sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Sú to "priedušné" a vzdušné matrace, čo znamená, že pomáhajú nielen odstraňovať bolesť, ale poskytujú aj vysokú hygienu spánku a pohodlie. Správne vybraný zdravotný matrac je najdôležitejším prvkom na zabezpečenie dokonalého, regeneračného spánku.

Vďaka presnému mapovaniu anatomického tvaru tela zdravotné matrace eliminujú tlak, ktorý je často príčinou opakujúcich sa bolestí chrbta a krku. Navyše nielen zmierňujú existujúce problémy, ale zaručujú aj vysokú kvalitu spánku potrebnú na účinnú regeneráciu organizmu. Inovatívne ortopedické matrace s pamäťovou penou Visco reagujú na telesnú teplotu a tlak, čo vedie k optimálnemu rozloženiu hmotnosti. Sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a vyznačujú sa priedušnosťou a vzdušnosťou. Pre každého, kto si chce užívať zdravší spánok a rána bez bolesti, sú zdravotné matrace nenahraditeľnou voľbou.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom