Detské matrace pre alergikov

Matrac je mimoriadne dôležitou súčasťou každej postele, ktorá určuje úroveň pohodlia a hygieny spánku. V našom obchode Dobresny.sk si to dobre uvedomujeme, a preto sme pre našich zákazníkov pripravili širokú ponuku matracov pre deti aj dospelých. Medzi všetkými našimi výrobkami rozhodne vyniká niekoľko špeciálnych kolekcií. Patria medzi ne matrace pre alergikov, špeciálne navrhnuté pre ľudí trpiacich rôznymi druhmi alergií, ktoré im sťažujú každodenný život. Pozrite si našu širokú ponuku detských matracov pre alergikov, ktoré umožnia vašim najmenším pohodlný a úplne bezpečný odpočinok!

Filtr dle ceny:

85,00 €

260,00 €

Celkový počet výrobkov: 5

Celkový počet výrobkov: 5

Detské matrace pre alergikov - dostupné typy

Stojí za to vedieť, že matrace pre alergikov sú v našom obchode veľmi rozmanitou a rozsiahlou kategóriou. Aby sme vyhoveli všetkým potrebám a očakávaniam potenciálnych zákazníkov, vytvorili sme pestrú ponuku, v ktorej nájdete matrace rôznych rozmerov, konštrukcií a z nich vyplývajúcich parametrov a vlastností.

Čo nájdete v kategórii detských matracov pre alergikov? Nájdete tu penové modely, ktorých základom je moderná, vysokokvalitná polyuretánová pena. Nejde však o čisto penové matrace; tieto modely sú zvyčajne obohatené o ďalšie vrstvy, ktoré majú priaznivý vplyv na ich vlastnosti a kvalitu, ako aj na ich pohodlie. Medzi tieto prvky patrí vložka zo stlačených kokosových vlákien a vrstva peny s výťažkom z listov aloe vera. V našom sortimente nájdete aj matrace pre alergické deti, ktoré majú inú konštrukciu ako penovú. Vybrať si môžete aj z modelov latexových a taštičkových matracov - k dispozícii sú s ďalšími vrstvami.

Antialergické matrace - kľúčové vlastnosti

Aká je najdôležitejšia výhoda každého antialergického matraca v našej ponuke? Odpoveď je veľmi jednoduchá - sú to jeho overené antialergické vlastnosti, ktoré vyplývajú zo špeciálnej konštrukcie a vynikajúcej kvality. Matrace vyrobené z bezchybných materiálov, obohatené o prírodné kokosové vložky alebo vložky z aloe vera, sa vyznačujú správnou cirkuláciou vzduchu, ako aj antibakteriálnymi vlastnosťami, ktoré v nich účinne bránia rozvoju všetkých druhov nežiaducich mikroorganizmov.

Starostlivé spracovanie antialergických matracov dostupných v našom obchode sa priamo premieta aj do vysokého komfortu používania. Výrobky sa dokonale prispôsobia tvaru a hmotnosti tela. Povrch matraca, ktorý je dostatočne pružný, ale zároveň poskytuje telu dobrú oporu, zabezpečuje, že chrbtica leží v ergonomicky zdravej polohe a svaly sa úplne uvoľnia.

A nezabúdajme, že antialergické matrace pre deti sú vysoko odolné a odolné modely. Dokonale si poradia aj s intenzívnym používaním. Oficiálnym potvrdením ich kvality, odolnosti a bezpečnosti je certifikát OEKO TEX, ktorým sa môžu pochváliť všetky modely dostupné v našej ponuke.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom