Detské matrace s kokosovým vláknom

Zdravie a bezpečnosť vášho dieťaťa je pre každého rodiča prioritou. V Dobresny.sk si to dobre uvedomujeme, a preto sme pre vás pripravili rozsiahly katalóg kvalitných detských matracov. Medzi produkty, ktoré sa nie nadarmo tešia veľkému uznaniu a obľube, patria naše detské matrace s kokosovou vložkou. Tieto modely vynikajú nielen svojou kvalitou, ale aj špeciálnymi vlastnosťami. Pozývame vás, aby ste si pozreli našu ponuku detských matracov s kokosovou vložkou!

Filtr dle ceny:

37,00 €

290,00 €

Celkový počet výrobkov: 15

Celkový počet výrobkov: 15

Kokosové matrace pre deti - kľúčové informácie

Čo sa oplatí vedieť o detských matracoch s kokosom, ktoré sú k dispozícii v našom obchode? Ide o výrobky, ktoré vďaka svojim vlastnostiam úspešne spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Dlhý zoznam ich výhod z nich robí ideálnu voľbu pre deti takmer každého veku. Prítomnosť kokosovej vložky má priaznivý vplyv na pohodlie matraca, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru tela a umožňuje pohodlné a zdravé polohovanie. Prirodzene sa prispôsobuje všetkým krivkám, ako aj hmotnosti tela; umožňuje ergonomické nastavenie chrbtice, a teda nielen efektívny, ale aj zdravý spánok.

Stojí za to tiež vedieť, že detské matrace s kokosovým vláknom sa vyznačujú nadpriemernou životnosťou, ako aj odolnosťou. Dokonale zvládajú každodenné, dlhodobé používanie. Neopotrebovávajú sa, nedeformujú ani nezašpinia. Môžu preto úspešne slúžiť svojim používateľom dlhý čas bez toho, aby čo i len trochu stratili pôvodnú kvalitu.

Pohodlné a bezpečné

Pohodlie a bezpečnosť odpočinku ovplyvňuje aj špeciálna štruktúra kokosovej vložky, ktorá je základným prvkom matracov tejto kategórie. Vložka sa vyznačuje vysokou pórovitosťou a ľahkou, voľnou štruktúrou. Čo to znamená v praxi? Nuž, vďaka svojej špecifickej štruktúre sa kokosová vložka aj celý matrac vyznačujú vysokou priepustnosťou a cirkuláciou vzduchu. Vďaka tomu sú následne odolné voči prítomnosti a rastu všetkých druhov mikroorganizmov, ako sú huby, plesne a roztoče. Táto špecifická vlastnosť detských matracov s kokosovou vložkou z nich robí ideálnu voľbu aj pre najmenšie deti s jemnou a citlivou pokožkou. Je to tiež vhodný typ matraca pre mladších a starších alergikov a osoby s kožnými problémami.

Detské matrace s kokosom - široký výber modelov

Detské matrace s kokosovou vložkou sú modely vynikajúcej kvality, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky zákazníkov. Aby sme vyhoveli početným (často rôznym) potrebám spotrebiteľov, pripravili sme bohatú a pestrú ponuku detských matracov s kokosovou vložkou. Tieto modely sa líšia predovšetkým veľkosťou, ale aj konštrukčnými detailmi. Matrace, ktoré sú u nás k dispozícii, majú kokosové vložky, ale aj ďalšie prvky, ktoré zvyšujú ich funkčnosť, napríklad latexovú penu alebo ochranný poťah.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom