Matrac 70x140

Ponúkame matrace z polyuretánu, latexu, termoelastickej a vysokoelastickej peny. Uvedené materiály sú hypoalergénne, pružné a odolné voči deformácii. Použité materiály chránia pred ochladením aj prehriatím tela. Nech už si vyberiete akýkoľvek matrac 70 x 140, kúpte si hypoalergénny a nepremokavý poťah. Nezabudnite ho prať pri teplote minimálne 60 °C, tak zlikvidujete všetky mikroorganizmy, ktoré sa objavia. Matrac pravidelne otáčajte, predĺžite tak jeho životnosť.

Filtr dle ceny:

61,00 €

122,00 €

Celkový počet výrobkov: 15

Celkový počet výrobkov: 15

Ako vybrať matrac do detskej postele?

Matrace z termoelastickej peny 70 x 140 reagujú na teplotu a tlak, čím sa prispôsobujú tvaru tela a polohe dieťaťa. Latexové modely sa vyznačujú vysokou pružnosťou a odolnosťou, navyše sú dobre priepustné pre vzduch. Týmto spôsobom zabezpečujú zdravý a pokojný spánok. Matrac s tvrdosťou 70 x 140 sa často označuje ako matrac pre mladých; pre mladšie deti sa odporúča vybrať model so strednou tvrdosťou (H2). Okrem toho je potrebné venovať pozornosť jeho hrúbke. Pre 8-10-ročné deti by mala byť výška matraca približne 10-12 cm.

Kvalitný matrac 70 x 140 - pokojný spánok vášho dieťaťa

Matrace 70 x 140 boli vyvinuté pre deti, ktoré spia samy vo svojich posteliach. Nájdete tu latexové a penové matrace, ktoré sa dokonale prispôsobia tvaru vášho dieťaťa. Zabezpečujú správnu cirkuláciu vzduchu, čím chránia pred nadmerným potením a prehriatím. Pri výbere matraca 70 x 140 pre vaše dieťa skontrolujte, či má správne certifikáty. Takto si môžete byť istí, že výrobok je vysoko kvalitný. 

Penové matrace - vlastnosti

Penový matrac s rozmermi 70 x 140 zabezpečuje voľné prúdenie vzduchu, takže je vhodný na všetky ročné obdobia. Okrem toho vykazuje hypoalergénne a antibakteriálne vlastnosti, čím umožňuje udržiavať matrac v čistote. Premýšľate, ako vytvoriť útulnú detskú izbu? Ak ste si už vybrali kvalitný matrac 70 x 140, zamerajte sa na dvojsedák. V závislosti od priestoru a interiéru si môžete objednať rohový, nástenný, voľne stojaci alebo vstavaný model.

Najlepšie matrace pre deti

V našej ponuke nájdete latexové matrace 70 x 140, ktoré majú protiplesňové a hypoalergénne vlastnosti. Vďaka tomu nespôsobujú u vášho dieťatka nepríjemné alergické príznaky. Modely, ktoré ponúkame, zmierňujú tlak na chrbticu, svaly a kĺby, čím podporujú lepšie a rýchlejšie zotavenie. Pred výberom matraca 70 x 140 venujte pozornosť stupňu tvrdosti. Pre bábätká bude najvhodnejší model H1 a pre staršie deti H2. Matrac nesmie byť príliš tvrdý, pretože tak neposkytuje telu rovnomernú oporu. Na druhej strane príliš mäkký matrac obmedzuje voľnosť pohybu a prispieva k zlému držaniu tela.

Detský matrac - na čo by ste mali myslieť pri výbere správneho modelu?

V prípade lacného matraca 70 x 140 sa oplatí kúpiť snímateľný nepremokavý poťah, ktorý chráni matrac pred zaplavením a znečistením. Okrem toho pôsobí ako určitá bariéra proti baktériám, hubám, plesniam a roztočom. Pre 2-3-ročné deti sa odporúča stredne tvrdý model, najlepšie z termoelastickej alebo vysokoelastickej peny. Pomôže to podporiť zdravý vývoj dieťaťa. Penový matrac zabezpečuje dobrú cirkuláciu vzduchu, pričom absorbuje vlhkosť a rýchlo ju uvoľňuje. Týmto spôsobom zabezpečuje pocit sviežosti a znižuje riziko prebudenia počas noci. 

Latexový matrac pre dieťa - je to dobrý nápad?

Premýšľate, aký matrac 70 x 140 vybrať do detskej izby? V prvom rade venujte pozornosť jeho tvrdosti a typu výplne. Hľadajte model, ktorý poskytuje primeranú oporu pre chrbticu vášho dieťaťa. Kvalitný matrac 70 x 140 zaručí pokojný spánok a zároveň zabráni chybám držania tela. Malé deti spia až 11-14 hodín denne, preto je dôležité poskytnúť im bezpečné a pohodlné prostredie na spanie. V našom obchode nájdete kvalitné matrace 70 x 140, ktoré sa dokonale hodia do detských postelí. Veľmi obľúbené sú latexové modely, ktoré sa vyznačujú pružnosťou a mäkkosťou. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom