Matrac 80x190

Obojstranné matrace 80 × 190 sú v našej ponuke nevyhnutnosťou a nezabudnite ich pravidelne obracať, aby ste predĺžili ich životnosť. Dobre zvolený matrac poskytuje používateľovi nielen pohodlie, ale umožňuje vám aj vychutnať si pocit pohody a zlepšuje vaše celkové zdravie. Predtým, ako si vyberiete matrac 80 × 190, venujte pozornosť hrúbke matraca, pretože ovplyvňuje pohodlie pri spánku. Modely s hrúbkou 11 až 12 cm sú vhodné pre deti do 12 rokov. Naopak, hrubší a tvrdší matrac bude vyhovovať potrebám staršieho dieťaťa. 

Filtr dle ceny:

52,00 €

216,00 €

Celkový počet výrobkov: 21

Celkový počet výrobkov: 21

Matrac 80 × 190 - cesta k dobrému spánku

Matrac s rozmermi 80 × 190 sa hodí do detskej izby aj do spálne pre jedného. Dostupné modely sú vyrobené z priedušných, antibakteriálnych a antialergických materiálov. Vďaka tomu vám umožnia zabudnúť na nepríjemné prechladnutie a kašeľ. Matrac je odolný voči deformácii pri zachovaní bodovej elasticity. Uistite sa, že rozdiel medzi dĺžkou matraca a výškou používateľa je aspoň 20 cm. To vám umožní zaujať správnu polohu na spanie a zabudnúť tak na bolesti chrbta, krku a šije. Lacný matrac s rozmermi 80 × 190 môžete vybrať pre tínedžerov aj mladšie deti. 

Vreckové matrace - úľava od bolesti chrbta

Matrac typu bonell má tvar presýpacích hodín, čo znamená, že je širší v hornej a dolnej časti a mierne sa zužuje v strede. Jeho odpor sa zvyšuje s pocitom tlaku. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a pružnosťou, takže osloví náročných zákazníkov. Ponúkame aj taštičkové matrace 80 × 190, v ktorých sú odolné pružiny umiestnené v samostatných vreckách. Vďaka tomu pracujú nezávisle, takže základňa sa dokonale prispôsobí vášmu telu. Prezentované modely sa vyznačujú vysokou pružnosťou a elasticitou, vďaka čomu spĺňajú očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pred výberom matraca venujte pozornosť počtu pružín na m2. Pamätajte, že čím viac pružín na m2, tým lepšie. 

Penový matrac - výhody

Kvalitný penový matrac s rozmermi 80 × 190 poskytuje rovnomernú oporu všetkým častiam tela, takže sa ráno zobudíte oddýchnutí. Niektoré modely sú vybavené kokosovou podložkou, ktorá zvyšuje pevnosť podkladu a poskytuje stabilnú oporu pre vašu chrbticu. Okrem toho umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu. Kokosová vrstva má antibakteriálne a protiplesňové vlastnosti, a preto sa odporúča pre alergikov.

Malá posteľ, veľké pohodlie - vyberte si matrac 80 × 190

Premýšľate, ako si zariadiť pohodlnú a útulnú spálňu? Ak ste si už vybrali kvalitný matrac 80 × 190, zamerajte svoju pozornosť na dvojsedák. V našom obchode nájdete nástenné, voľne stojace, vstavané aj rohové modely, takže ich ľahko prispôsobíte svojmu interiéru. Či už hľadáte matrac 80 × 190 pre dieťa alebo dospelého, venujte pozornosť tvrdosti a typu výplne. Výrobky, ktoré máme v ponuke, sú priedušné, takže vám počas nočného odpočinku poskytnú pocit sviežosti. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom