Matrace kokosové 200x200 cm

Hľadáte veľký a pohodlný matrac s kokosovým vláknom? Ste na správnom mieste. V tejto kategórii nášho obchodu sme zhromaždili všetky kokosové matrace na posteľ s rozmermi 200 × 200 cm. Sú to matrace od jednovrstvových vrchných matracov až po moderné viacvrstvové penové alebo taštičkové matrace s tuhšou kokosovou vrstvou. Pozrite sa, aké majú výhody a pre koho sú vhodné. V ponuke máme lacné matrace aj prémiové výrobky. Sú matrace z kokosového vlákna 200 × 200 zdravé?

Filtr dle ceny:

315,00 €

579,00 €

Celkový počet výrobkov: 20

Celkový počet výrobkov: 20

Je kokosový matrac správnou voľbou pre posteľ s rozmermi 200 × 200 cm?

Sú matrace s kokosovým vláknom zdravé? Áno, hoci veľa závisí od konštrukcie modelu, ktorý si vyberiete, a samozrejme od prispôsobenia tvrdosti a nosnosti kokosového matraca 200 × 200 vašej hmotnosti a preferenciám. Podklad, na ktorom spíte, nesmie byť ani príliš tvrdý, ani príliš mäkký. V prvom prípade sa vaša postava prepadne do oblasti bokov, čo je najťažšie miesto vášho tela - po dlhšom spánku na takomto matraci môžete pociťovať bolesť. Ak je povrch na spanie príliš tvrdý, potom bude postava príliš vzpriamená a svaly sa nebudú môcť uvoľniť. Budete cítiť tlak v lopatkách, bokoch a pätách.

Charakteristika kokosových matracov - materiál a jeho funkcia

Matrace sa vyrábajú zo stlačených kokosových vlákien alebo kokosových škrupín. Vrstvy môžu mať rôznu hrúbku a hustotu, pričom ich hlavným účelom je stabilizovať celú štruktúru lôžka. Takáto kokosová vložka je pomerne tuhá a zároveň pomerne pružná - výsledkom je menšie prepadávanie siluety do kontúr penového matraca alebo matraca s taštičkovými pružinami.

Prírodné antialergické vlastnosti matracov s kokosovým vláknom

Kokosové matrace 200 × 200 majú aj antialergické vlastnosti. Prírodné vlákna vytvárajú nepriaznivé podmienky pre roztoče a baktérie, a preto sú prospešné pre hygienu spánku. Obsahujú prírodné soli, ktoré bojujú proti mikróbom a alergénom. Sú priedušné a umožňujú ostatným vrstvám prístup vzduchu, čím pomáhajú znižovať potenie tela počas spánku.

Kokosový matrac 200 × 200 - pre koho je to dobrá voľba?

Pohodlný kokosový matrac 200 × 200 by sa mal prispôsobiť prirodzeným krivkám tela a zároveň poskytovať stabilitu. Pre koho sa odporúčajú matrace s kokosovým vláknom?

  • Kokosové matrace 200 × 200 sa odporúčajú pre ťažšie osoby - vrstva kokosu, najmä na spodnej úrovni matraca, stabilizuje konštrukciu a poskytuje pevnú oporu postave bez toho, aby vás pripravila o pohodlný spánok.
  • Pohodlné kokosové matrace 200 × 200 môžu byť dobrou voľbou aj pre starších ľudí. Vrstva vlákien je tuhá, ale zároveň pružná. Zabraňuje prepadávaniu končatín pri vstávaní a vstávaní do postele, čím zabezpečuje seniorom pohodlie.
  • Kokosové matrace si obľúbia aj tí, ktorí radšej spia na tvrdšom povrchu, ľudia, ktorí spia na bruchu, a tí, ktorí sú vystavení stresu - správne zvolený matrac vám pomôže uvoľniť svaly a lepšie si oddýchnuť.
  • Fyzioterapeuti odporúčajú športovcom spať na matracoch s kokosovou vložkou pre rýchlejšiu regeneráciu svalov.

Ako si vybrať ideálny matrac z kokosového vlákna 200 × 200

Obsah kokosových vlákien v matraci 200 × 200 bohužiaľ plne neurčuje jeho pohodlie. Záleží aj na kvalite ostatných vrstiev a použitej technológii. Venujte pozornosť konštrukcii matraca - napríklad VISCO peny a matrace s 510 kapsami/m² poskytujú vysoký komfort. Zlepšujú ho aj chladivé gélové vložky a vrstvy s aloe vera. Matrac s rozmermi 180 × 200 z kokosového vlákna sa musí hodiť aj k rámu postele. Hľadáte iné rozmery? Pozrite si kategóriu matracov z kokosového vlákna a vyberte si výrobok s ideálnym rozmerom.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom