Matrace pre seniorov 140x200 cm

Nespavosť u starších ľudí je, bohužiaľ, pomerne častým problémom. Spánok seniora sa stáva plytším a okrem toho sa skracujú aj fázy hlbokého spánku, čo má priamy vplyv na kvalitu nočného odpočinku. To všetko znamená, že udržiavanie spánkovej hygieny v neskoršom veku môže byť naozaj náročné! Máme na to recept - pohodlné matrace pre seniorov 140 x 200 cm, ktoré vám spríjemnia ležanie v posteli. Pozrite sa, ktoré matrace pre seniorov 140 x 200 cm dostupné v našej ponuke sú najobľúbenejšie.

Filtr dle ceny:

276,00 €

563,00 €

Celkový počet výrobkov: 8

Celkový počet výrobkov: 8

Najlepšie matrace pre seniorov 140 x 200 cm - aký model si vybrať?

Zameriavame sa na veľký výber, preto v našom internetovom obchode nájdete rôzne matrace pre starších ľudí vrátane jednoduchých, ale moderných matracov z vysokokvalitných materiálov a špecializovaných zdravotných matracov pre starších ľudí 140 x 200 cm. Každé z týchto riešení predstavuje najlepšie matrace pre seniorov, ktoré sú dostupné na trhu. Okrem toho ponúkame aj špecializované rozmery postelí, ku ktorým sa matrac pre seniorov 140 x 200 cm hodí. Ak máte záujem o najlepšie matrace pre seniorov 140 x 200 cm, určite si z našej ponuky vyberiete. Dôveruje nám už mnoho zákazníkov všetkých vekových kategórií!

Najlepší matrac pre staršie osoby 140 x 200 cm - aký teda?

Aký je ideálny matrac pre seniora s rozmermi 140 x 200 cm? Je ťažké dať jednoznačnú odpoveď, pretože potreby každého seniora môžu byť trochu iné. Pre osobu s nadváhou bude vhodný o niečo tvrdší matrac pre seniorov 140 x 200 cm. Alergici budú na druhej strane venovať pozornosť predovšetkým materiálom, z ktorých je matrac vyrobený. Na druhej strane pre pacientov pripútaných na lôžko sú zdravotné matrace pre seniorov 140 x 200 cm najlepšou voľbou. Ak zvažujete, aký matrac vybrať pre staršieho človeka, najprv sa oboznámte s jeho preferenciami, záľubami a potrebami.

Moderný matrac pre seniorov 140 x 200 cm - aký model si vybrať?

Pokiaľ ide o moderné matrace pre starších ľudí, výrobcovia si uvedomili, že táto veková skupina má svoje osobitné potreby, ktoré je potrebné uspokojiť. Takéto matrace sú čoraz častejšie vybavené špeciálnymi vrstvami, ktoré zvyšujú pohodlie a umožňujú správne vetranie. Príkladom je pena s tvarovou pamäťou, vďaka ktorej sa matrac ešte lepšie prispôsobí prirodzeným krivkám tela, alebo špeciálna vrstva z kokosového vlákna.

Hypoalergénne zdravotné matrace pre seniorov 140 x 200 cm - modely určené pre seniorov

Nie každý si uvedomuje, že alergia na roztoče sa môže vyskytnúť v každom veku, a teda aj u seniorov. Nepríjemné príznaky sťažujú zaspávanie, preto je hygiena kľúčová. Tu prichádzajú na pomoc špeciálne aloe matrace: ich poťahy sú napustené špeciálnym olejom, ktorý pomáha znižovať rast mikroorganizmov. V ponuke nájdete aj latexové matrace a ďalšie výrobky pre alergikov - vrátane seniorov.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom