Matrace z pamäťovej peny 180x200 cm

V tejto kategórii máme všetky matrace s rozmermi 180 × 200, ktoré používajú pamäťovú penu - materiál s tvarovou pamäťou. Môžu to byť jednovrstvové toppery, teda vrchné matrace, ako aj prepracované matrace s pamäťovou penou 180 × 200. Čo presne je pamäťová pena, aké má výhody a komu sa na nej bude dobre spať? Prečítajte si tento popis, aby ste získali predstavu o produktoch v tejto sekcii nášho internetového obchodu s matracmi.

Filtr dle ceny:

220,00 €

915,00 €

Celkový počet výrobkov: 25

Celkový počet výrobkov: 25

Aké sú charakteristické vlastnosti matracov z pamäťovej peny 180 × 200?

Matrace z pamäťovej peny 180 × 200 sú moderné výrobky, ktoré využívajú inovatívnu termoelastickú penu - známu ako pamäťová pena, pamäť alebo VISCO. Ide o syntetický materiál, ktorý je ideálny do spální na zvýšenie komfortu spánku. Vplyvom teploty a tlaku tela sa stáva elastickou, čím sa dokonale prispôsobí vašej postave. Keď sa z matraca postavíte, pena sa pomaly vracia do svojho tvaru. Je mimoriadne odolná voči deformácii, pružná a mäkká zároveň. 

Aká je tuhosť matracov z pamäťovej peny 180 × 200?

Pamäťová pena je pomerne mäkká pena - zvyčajne H2-H3 na päťstupňovej stupnici tvrdosti. To znamená, že je najvhodnejšia pre ľudí s nižšou hmotnosťou. To však neznamená, že na matracoch nemôžu spať aj ťažší ľudia. Ak ste ťažší, hľadajte matrac s pamäťovou penou 180 × 200 s extra tvrdosťou, napríklad matrac s kokosovým vláknom, kapsami a penou VISCO. Takéto matrace môžu mať tvrdosť H4-H5 (zvyčajne sa tvrdosť líši na oboch stranách). K dispozícii sú aj matrace s vrchnou vrstvou pamäťovej peny 180 × 200, takže určite nájdete ten správny výrobok pre vás.

Pre koho je najlepší matrac z pamäťovej peny?

  • Pre tých, ktorí radšej spia na mäkkých matracoch (hoci si môžete kúpiť aj tvarový matrac 180 × 200 cm s vyššou tuhosťou).
  • Pre tých, ktorí majú problémy s chrbticou a napäté svaly - pena znižuje tlak a zmierňuje bolesť.
  • Pre ľudí, ktorým je v posteli zima - pamäťová pena má tepelnoakumulačné vlastnosti.
  • Pre starších, chorých, pripútaných na lôžko.
  • Pre alergikov - vďaka svojej bunkovej štruktúre zabezpečuje pena dobrú cirkuláciu vzduchu a nehromadí alergény; navyše sa ľahko čistí.

Matrace z pamäťovej peny 180 × 200 - cena

Do kategórie najpredávanejších matracov patria aj matrace z pamäťovej peny s rozmermi 180 × 200 cm. Ich cena sa líši a závisí predovšetkým od výplne, ktorá sa v nich používa. Tie najlacnejšie sa dajú kúpiť za menej ako 1 000 PLN. Najdrahšie stoja niekoľko tisíc - toľko stojí napríklad luxusný taštičkový matrac s pamäťovou penou, vrstvou kokosu a jadrom z multipohybu, ktorý poskytuje najpohodlnejšiu polohu tela počas spánku. Vyberte si pohodlný variant v takom stupni mäkkosti, ktorý vám vyhovuje, a dobre sa vyspite každú noc. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom