Matrace zo studenej peny 120x200 cm

Čo je studená pena? Tak sa nazýva vysokoelastická pena, ktorá poskytuje nielen dobrú oporu chrbtici a pohodlný spánok, ale aj správnu cirkuláciu vzduchu vo vnútri matraca. Vďaka tomu sa posteľ príliš rýchlo nezahrieva a pokožka môže dýchať. Studená pena sa môže použiť ako celá výplň alebo ako doplnková vrstva medzi ostatnými zložkami. V tejto kategórii na vás čakajú matrace zo studenej peny s rozmermi 120 × 200 cm - ideálne pre širšie a pohodlné jednolôžkové postele. 

Filtr dle ceny:

89,00 €

1082,00 €

Celkový počet výrobkov: 16

Celkový počet výrobkov: 16

Čo sú vysokoflexibilné matrace zo studenej peny 120 × 200?

Vysoko elastická studená pena je jedným z typov polyuretánovej peny. Takto sa označujú materiály vyrábané pri nižšej teplote, ako je štandardná teplota. Vďaka tomu majú jedinečnú štruktúru, ktorá im pomáha "dýchať". - Cirkulácia vzduchu v matraci znamená, že povrch neakumuluje teplo a osoba ležiaca na matraci má vynikajúce podmienky na spánok. Matrac zo studenej peny 120 × 200 bude vhodný pre každého, kto oceňuje mäkký povrch na spanie a rád si ľahne na chladnú posteľ.

Výhody studenej peny v matracoch

Oplatí sa vybrať matrac z vysokoelastickej peny? Áno, má mnoho výhod a tu sú najdôležitejšie vlastnosti studenej peny:

  • vyššiu pružnosť a odolnosť voči deformácii ako štandardná polyuretánová pena;
  • sa vyznačuje pórovitou štruktúrou, ktorá účinne odvádza prebytočné teplo a vlhkosť. Tip: ak hľadáte matrace, ktoré sú chladné na dotyk, vyhľadajte penové matrace s dodatočnou vrstvou latexu, ktorá príjemne chladí, napríklad OceanBlue poskytuje vynikajúcu termoreguláciu;
  • je materiál, ktorý podporuje hygienu spánku;
  • je ľahký, čo uľahčuje otáčanie a premiestňovanie matraca v prípade potreby;
  • poskytuje pohodlný a komfortný odpočinok - osobitnú pozornosť venujte zónovým matracom rozdeleným do 7 komfortných zón s rôznym tlakom na telo;
  • je hypoalergénny - vlhkosť, prach, roztoče a iné alergény sa nehromadia vo vysoko pružnej pene, takže matrac je vhodný do spální alergikov.

Ako sú skonštruované matrace zo studenej peny? 

Matrace zo studenej peny 120 × 200 sa líšia cenou, tvrdosťou, nosnosťou, výškou a konštrukciou - výber v našom obchode je naozaj široký. Môžu sa pohybovať od jednovrstvových matracov v cenovo dostupnej kategórii až po viacvrstvové matrace so 7 zónami. Mnohé z našich pohodlných matracov sú vyrobené z kombinácie pien rôznej tuhosti, aby poskytovali dobrú oporu celému telu, najmä chrbtici. Vyberte si tvrdosť od H1 do H5 podľa svojich preferencií a hmotnosti.

Matrace zo studenej peny 120 × 200 - cena

Aká je cena matraca zo studenej peny 120 × 200 cm? Veľmi rôznorodá - topperové matrace stoja približne od 300 libier, zatiaľ čo za hrubý, viacvrstvový prémiový matrac musíte minúť 3 až 4 000 libier (alebo viac). Najdrahšie jednotky sú navyše vybavené chladiacimi rohožami, masážnymi trubicami a výplňou z aloe vera. Ceny závisia od konštrukcie matraca. Použite naše vyhľadávacie filtre, aby ste našli model v rámci svojho rozpočtu. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom