Matrace zo studenej peny 160x200 cm

Penové matrace sú veľmi obľúbenou voľbou. Aby sme vám uľahčili výber ideálneho modelu do vašej spálne, v tejto kategórii sme zhromaždili všetky matrace zo studenej peny s rozmermi 160 × 200 cm - vhodné práve pre užšie manželské postele. Sú pohodlné, poskytujú mäkkú, ale pevnú oporu chrbtici a umožňujú telu dýchať. Čo je studená pena a aké sú jej výhody? Prečítajte si nasledujúci opis, ktorý vám uľahčí prehľad o rôznych technológiách našich moderných matracov. 

Filtr dle ceny:

129,00 €

1431,00 €

Celkový počet výrobkov: 17

Celkový počet výrobkov: 17

Čím sa vyznačuje pohodlný matrac zo studenej peny 160 × 200?

Studená pena je hovorový názov pre vysoko elastickú penu vyrábanú pri nižšej teplote, ako je štandardná teplota. Technológia výroby dáva materiálu vyššie parametre cirkulácie - neakumuluje teplo a "dýcha". Preto ak si večer radi ľahnete do príjemne chladnej postele, vyberte si matrac zo studenej peny s rozmermi 160 × 200 cm (alebo, samozrejme, v inom rozmere, ktorý vyhovuje vašej posteli). Tip: ďalšia vrstva chladivého latexu OceanBlue zabezpečí ešte lepšiu termoreguláciu!

Matrac zo studenej peny 160 × 200 - cena jednovrstvových a viacvrstvových modelov

Naše matrace môžu pozostávať z jednej alebo viacerých vrstiev. Nájdete aj lacné matrace sa skladajú z jedinej zložky - v tomto prípade zo studenej peny. Napriek ich výhodnej cene (približne od 500 do 600 GBP) poskytujú pohodlné prostredie na spanie. K dispozícii sú aj viacvrstvové matrace s chladiacimi vložkami, taštičkovými pružinami, výplňou z aloe vera alebo stužujúcou kokosovou vložkou. Ide zvyčajne o jednotky vyššej triedy, ktoré stoja až niekoľko tisíc zlotých. Výdavky sa oplatia všetkým, ktorí vyžadujú najvyšší komfort spánku.

Mäkké a tvrdé matrace z vysoko odolnej peny

Ktorý matrac zo studenej peny 160 × 200 by ste si mali vybrať? V prvom rade venujte pozornosť tvrdosti matraca, ktorá by mala byť prispôsobená vašej hmotnosti. K dispozícii sú mäkšie aj tvrdšie matrace z HR peny - stupnica tvrdosti je označená symbolmi od H1 (najjemnejší pre najľahších ľudí) po H5 (najtvrdší pre najťažších ľudí). Studená pena môže byť jedným z typov výplne 

Výhody matracov zo studenej peny pre dve osoby.

Je matrac zo studenej peny pohodlný? Pohodlie je individuálna záležitosť, ale väčšina ľudí je spokojná s používaním a spaním na povrchu vyplnenom vysoko elastickým materiálom. Ak chceme zhrnúť výhody tohto materiálu, treba povedať, že vysoko pružná pena:

  • je odolný voči známkam používania - je odolný voči trvalému stlačeniu a deformácii,
  • poskytuje vynikajúcu cirkuláciu vzduchu - je chladná na dotyk a počas spánku sa príliš nezahrieva,
  • Je pružný a poskytuje správnu mäkkosť, ktorú možno upraviť pridaním iných druhov výplne do matraca, napríklad kokosovej matrace alebo pamäťovej peny,
  • veľmi dobre sa prispôsobuje tvaru tela a poskytuje stabilnú oporu chrbta. Poskytuje pocit mäkkosti a obopína siluetu, čím vyrovnáva tlakové body. 

V tejto kategórii nájdete pohodlné matrace zo studenej peny s rozmermi 160 × 200 cm. Hľadáte iné rozmery? Pozrite sa do ostatných kategórií alebo nás kontaktujte!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom