Detské matrace 80x180 cm

Pohodlný a efektívny spánok je dôležitý pre každé dieťa. Rodič, ktorý si to uvedomuje, vie, aké dôležité je vybrať pre svoje dieťa čo najlepší matrac. Práve ten zabezpečuje pohodlie a bezpečnosť počas spánku. V našej ponuke nájdete veľký výber detských matracov, ktoré sa líšia konštrukciou a rozmermi a vyznačujú sa najvyššou kvalitou. V tejto kategórii nájdete zaujímavé a veľmi obľúbené detské matrace 180 x 80. Pozývame vás, aby ste si pozreli našu ponuku!

Filtr dle ceny:

73,00 €

216,00 €

Celkový počet výrobkov: 24

Celkový počet výrobkov: 24

Matrac 180 x 80 - čo sa oplatí vedieť?

Detský matrac 100 x 100 je model s neobvyklým tvarom a veľkosťou. Štvorcový matrac je ideálny pre najmenšie deti, novorodencov a bábätká. Zaujímavé je, že má niekoľko rôznych využití, pretože je ideálny nielen do postieľky, ale aj do ohrádky. Využitie nájde aj ako cestovný matrac. Jeho tvar a šírka umožňujú poskytnúť vášmu dieťatku priestor potrebný na zdravý spánok.

Detský matrac 180 x 80 - prečo sa oplatí?

Matrace 180 x 80 dostupné v našom obchode Dobresny.sk sú modely, ktoré úspešne splnia očakávania aj tých najnáročnejších rodičov, ktorí hľadajú pre svoje deti výrobky najvyššej kvality. Všetky naše detské matrace 

180 x 80 má oficiálny certifikát OEKO TEX, ktorý potvrdzuje ich kvalitu. Matrace sa dokonale prispôsobia telu batoľaťa a zároveň poskytujú správnu oporu a tlmenie. Za zmienku stojí aj konštrukcia našich matracov pre najmenších. Tieto modely sú vybavené špeciálnymi vložkami so starostlivo prispôsobenými prvkami, ktoré výrazne prispievajú k ich pohodliu a bezpečnosti pre batoľa. Niektoré z našich matracov majú napríklad kokosovú vložku vyrobenú zo stlačených vlákien orechových škrupín. Iné majú dodatočnú vrstvu peny s prírodným výťažkom z aloe vera. Vložka z kokosového vlákna jemne spevňuje matrac, čím zlepšuje podporu svalov a chrbtice. Obe majú tiež pozitívny vplyv na cirkuláciu vzduchu a priedušnosť matraca. Čo to znamená v praxi? Modely vybavené kokosom alebo výťažkom z aloe vera poskytujú vášmu dieťatku počas spánku tepelný komfort a zabraňujú jeho prehrievaniu, ktoré často vedie k nadmernému prebúdzaniu, čím sa narúša plynulosť a účinnosť spánku.

Matrac 180 x 80 - pohodlný a odolný

Naše detské matrace 180 x 80 sú modely, ktoré sú u zákazníkov veľmi obľúbené. Vynikajú nielen vysokou kvalitou a starostlivým spracovaním, ale zaujmú aj svojou odolnosťou, ktorá je pri výrobkoch pre najmenších taká dôležitá. Každý matrac 180 x 80 dostupný v našej ponuke je ideálny na každodenné používanie. Vykazuje mimoriadnu odolnosť voči intenzívnemu používaniu a nedeformuje sa. Okrem toho je vďaka svojej vysokej priedušnosti odolný aj voči rastu všetkých druhov mikroorganizmov, ako sú plesne a huby. To nielenže výrazne predlžuje životnosť matracov 180 x 80 a robí z nich ideálnu voľbu pre najmladších a alergikov. Pozrite si detské matrace 180 x 80, ktoré sme pre vás pripravili, a vyberte ten ideálny pre vaše dieťa!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom