Detské matrace so studenou penou

Aké detské matrace nájdete v obchode Dobresny.sk? V našej ponuke nájdete bohatý a pestrý sortiment modelov, ktoré sa vyznačujú výnimočnými vlastnosťami. Patria medzi ne penové matrace, taštičkové matrace a moderné matrace s prídavnými vložkami. Medzi penovými matracmi nájdete modely vyrobené z tzv. studenej peny, ktoré sa vyznačujú mimoriadnou odolnosťou, ako aj ďalšími výhodami. Čo má matrac zo studenej peny spoločné? Pozrite si našu ponuku a zistite viac o všetkých našich modeloch!

Filtr dle ceny:

85,00 €

274,00 €

Celkový počet výrobkov: 10

Celkový počet výrobkov: 10

Detské matrace zo studenej peny - základné informácie

Detské matrace dostupné v kategórii nižšie sú modely vyrobené z tzv. studenej peny. Čo je to za záhadný materiál? Nie je to nič iné ako vysokokvalitná pena, ktorá sa vyrába pri nižšej ako štandardnej teplote. Tento materiál sa získava pri teplote približne 75 až 85 stupňov Celzia. Pena, resp. jej základ v tekutej forme, sa počas výrobného procesu naleje do nedostatočne vyhriatej formy. Vďaka tomuto postupu sa studené peny vyznačujú nadpriemernou odolnosťou a trvanlivosťou, čím sa tento typ matracov odlišuje od ostatných modelov dostupných na trhu. Odhaduje sa, že životnosť štandardného matraca je približne osem až desať rokov. V prípade matraca zo studenej peny je to minimálne dvanásť rokov.

Matrac zo studenej peny - pohodlie a bezpečnosť

Stojí za to vedieť, že vysoká odolnosť nie je jedinou výhodou, ktorú detské matrace zo studenej peny majú. Sú to aj modely, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, a teda aj pohodlím pri používaní. Matrace zo studenej polyuretánovej peny majú často aj jednu alebo niekoľko ďalších vrstiev, ktoré výrazne ovplyvňujú ich komfort. Niektoré modely dostupné v našej ponuke majú vrstvu HR peny, ktorá bola rozdelená až na sedem samostatných komfortných zón. Vďaka tomu sa matrac dokáže dokonale prispôsobiť tvaru tela osoby, ktorá na ňom leží, jej hmotnosti a všetkým jej krivkám. Poskytuje tak úplné pohodlie a efektívny spánok. Zdravý odpočinok, ktorý zaručuje detský matrac zo studenej peny, znamená, že dieťa, ktoré na ňom spí, vstane ráno vyspaté a plné energie do nového dňa!

Veľký vplyv na bezpečnosť matraca majú aj ďalšie vrstvy a prvky matraca. Príkladom je kvalitný poťah z aloe vera, ktorý matrac nielen chráni, ale vykazuje aj antibakteriálne vlastnosti. Vďaka tomu je matrac zo studenej peny vybavený týmto typom poťahu zase ideálnou voľbou pre alergikov.

Vyberte si dokonalý matrac pre svoje dieťa!

Ak vám záleží na vynikajúcej kvalite matraca, ako aj na pohodlí a bezpečnosti vášho dieťaťa, naše detské matrace zo studenej peny sú pre vás ideálnou voľbou. Pozrite si modely, ktoré sme pripravili v našej ponuke, a vyberte si ten najlepší model pre svoje dieťatko!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom