Matrace taštičkové 90x200 cm

Taštičkové matrace s rozmermi 90 × 200 cm sú navrhnuté s ohľadom na individuálne potreby používateľa. Počas spánku poskytujú telu vynikajúcu oporu, takže sa ráno zobudíte plní energie. Taštičkový matrac 90 × 200 cm bude dobrou voľbou pre jednotlivcov, ktorí chcú mať počas spánku maximálne pohodlie. Ponúkame vysokokvalitné taštičkové matrace v rôznych verziách, takže si určite nájdete ideálny model, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Pozrite si našu ponuku taštičkových matracov vo vybranej kategórii.

Filtr dle ceny:

108,00 €

458,00 €

Celkový počet výrobkov: 25

Celkový počet výrobkov: 25

Dobrá opora chrbtice - taštičkové matrace 90 × 200 cm

Každá pružina v taštičkovom matraci pracuje nezávisle od seba, takže sa môžete spoľahnúť na pokojný spánok bez rušenia, aj keď spíte v jednej posteli s partnerom. Bodová pružnosť je jednou z najväčších výhod taštičkových matracov. Tá zabezpečuje, že základ sa prispôsobí záťaži a ohýba sa len v tlakových bodoch. Okrem toho taštičkové matrace 90 × 200 cm neprenášajú vibrácie a sú tiché, čo výrazne zvyšuje váš komfort počas spánku.

Kto by mal zvážiť kúpu vreckového matraca 90 × 200 cm? Predovšetkým ľudia, ktorí uprednostňujú spánok na tvrdších povrchoch. Tento typ matraca sa odporúča ľuďom s vyššou telesnou hmotnosťou a tým, ktorí bojujú s bolesťami chrbta. V skutočnosti budú dobre fungovať pre každého, kto potrebuje pevnú oporu tela. Možno potrebujete mäkký matrac? Pozrite si našu ponuku.

Odolné taštičkové matrace pre jednolôžkové postele

Taštičkové matrace s rozmermi 90 × 200 cm sú cenené pre svoju mimoriadnu odolnosť - vďaka použitiu až 7 zón tvrdosti sú mimoriadne pohodlné a odolné voči deformácii. Samozrejme, aj v tomto prípade je veľmi dôležité zladiť k posteli správny rám. Čím viac pružín, tým lepšie! Stojí za to vedieť, že taštičkové matrace, ktoré majú vyšší počet pružín, vydržia dlhšie, pretože poskytujú lepšiu oporu pre telo, čo následne predlžuje ich životnosť. Pokiaľ ide o nevýhody taštičkových matracov, je ich len niekoľko. Určite stojí za úvahu, že sú oveľa ťažšie ako penové modely, čo môže byť problém pri častom sťahovaní. Nie každému bude tiež vyhovovať pocit spánku na pružinách, ale to je veľmi individuálna záležitosť.

Aká je cena taštičkových matracov 90 × 200 cm?

Cena taštičkových matracov 90 × 200 nie je prehnane vysoká a základný jednoduchý model sa dá kúpiť už za 600 PLN. V tomto prípade veľa závisí od veľkosti, modelu, značky, ako aj typu použitých vrstiev. Nájdete tu matrace z rôznych cenových relácií, takže sa nepochybne zmestíte do svojho rozpočtu.

Pozrite sa aj do kategórie domácnosť, kde nájdete vankúše, prikrývky a posteľnú bielizeň.

Vreckový matrac 90 × 200 - názory

Výberom taštičkového matraca s rozmermi 90 × 200 cm investujete do zdravého spánku. Ide o nákup na dlhé roky, preto si svoje rozhodnutie dobre premyslite a vopred si prečítajte recenzie na vybraný model. Ak si plánujete kúpiť taký sortiment, ako je napríklad taštičkový matrac 90 × 200, určite vám pomôžu recenzie od ostatných používateľov. Naši zákazníci sa zhodujú, že taštičkový matrac výrazne zvyšuje komfort vášho spánku.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom