Matrace zo studenej peny 200x200 cm

V tejto kategórii nájdete matrace zo studenej peny s rozmermi 200 × 200 cm v rôznych stupňoch tvrdosti. Máme matrace vyplnené len vysoko elastickou studenou penou aj matrace vytvorené s rôznymi doplnkovými zložkami. Čo presne je studená pena? Je to vysoko elastický materiál, ktorý príjemne obopína telo a poskytuje termoregulačné vlastnosti - cirkuláciu vzduchu. Je ideálna na matrace pre dve osoby, pretože izoluje pohyb. Nájdite si matrac, ktorý vám umožní kvalitný spánok! 

Filtr dle ceny:

151,00 €

1585,00 €

Celkový počet výrobkov: 11

Celkový počet výrobkov: 11

Ako je skonštruovaný pohodlný matrac zo studenej peny 200 × 200?

Pohodlný penový matrac je matrac, ktorý je prispôsobený vašej hmotnosti, zdravotným potrebám a, samozrejme, preferenciám. Studená vysokoelastická pena môže vypĺňať celý matrac alebo byť jednou z jeho súčastí. Samotná pena je pomerne mäkká a vhodná pre ľahších ľudí a dokonca aj pre deti. Nájdete aj matrace zo studenej peny vystužené vrstvou kokosu, doplnené pružinami, pamäťovou penou a chladivými vrstvami latexu. V ponuke máme aj matrace s aloe vera - poobzerajte sa po sortimente, aby ste vyhrali tú najlepšiu možnosť pre vás. 

Vlastnosti studenej peny v matracoch 200 × 200

  • Výplne zo studenej peny sa lisujú pri nižších teplotách ako štandardná pena, takže ich štruktúra je pružnejšia a priedušnejšia.
  • Takéto matrace sa vyznačujú dobrým prispôsobením telu a zachovávajú si svoj tvar po mnoho rokov. Zároveň sú príjemne mäkké.
  • Matrace zo studenej peny 200 × 200 sú tou správnou voľbou pre manželské postele - majú vynikajúcu priedušnosť, odolnosť voči deformácii a zostávajú dlho svieže.
  • Studená pena je tiež hypoalergénna - vďaka svojej konštrukcii, ktorá umožňuje cirkuláciu vzduchu, sa v nej nehromadia alergény. 
  • Matrac sa ani príliš neprehrieva, takže je ideálny pre ľudí, ktorí si radi ľahnú na chladnú posteľ. 

Tip: ak hľadáte výrobky, ktoré sú chladné na dotyk, môžu vás zaujať matrace s gélovými kapsulami absorbujúcimi teplo, ako je napríklad OceanBlue.

Ako si vybrať matrac zo studenej peny?

Samotná studená pena je mäkká, stredne mäkká alebo stredne tvrdá. Je dôležité si uvedomiť, že matrac sa vyberá podľa hmotnosti. Napríklad pre osobu s hmotnosťou od 50 do 80 kilogramov by bol vhodný matrac s tvrdosťou H2, t. j. stredne mäkký. Pre osobu s hmotnosťou od 70 do 110 kilogramov sa odporúča matrac H3, t. j. stredne tvrdý. Vždy venujte pozornosť označeniam výrobkov - stupeň tvrdosti matraca zo studenej peny sa upravuje ďalšími výplňami - napríklad vložkou z kokosovej alebo termoelastickej peny. 

Matrac zo studenej peny 200 × 200: cena

Koľko stojí matrac zo studenej peny 200x200 cm? Veľa závisí od zložitosti jeho konštrukcie. Najlacnejšie sú matrace s topperom a jednovrstvové matrace zložené len z vysokoelastickej peny. Môžete ich kúpiť už za niekoľko sto zlotých. Drahšie sú viacvrstvové modely s termoelastickou penou, vreckami alebo chladiacimi gélmi. Ich kúpa predstavuje výdavok niekoľko tisíc zlotých. Pozrite si aj naše najpredávanejšie matrace. Hľadáte matrace zo studenej peny v iných rozmeroch? Pozrite si ďalšie kategórie v našom obchode alebo nám napíšte - pomôžeme vám vybrať matrac individuálne podľa vašich potrieb.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom