Matrace pre seniorov 80x200 cm

Ako spíte, aby ste sa dobre vyspali? V prvom rade na pohodlnej posteli! Výber matraca má značný význam, najmä v prípade seniorov, keďže ide o sociálnu skupinu, ktorá sa často sťažuje na problémy so zaspávaním a časté prebúdzanie. Ak váš starší blízky stále spí na nepohodlnom matraci, je najvyšší čas na zmenu! Základný matrac pre seniorov s rozmermi 80 x 200 cm je model, ktorý sa hodí na štandardný rám postele aj na manželské postele, ku ktorým si môžete dokúpiť dvojitý matrac alebo dva modely s rôznou tvrdosťou. V našej ponuke nájdete profesionálne matrace - pozrite sa, ako jednoducho môžete vymeniť svoj starý matrac za moderný matrac pre seniorov 80 x 200 cm.

Filtr dle ceny:

182,00 €

255,00 €

Celkový počet výrobkov: 6

Celkový počet výrobkov: 6

Najlepšie matrace pre seniorov 80 x 200 cm - základné informácie

Pokiaľ ide o najlepšie matrace 80 x 200 cm pre seniorov a rámy postelí, v našej ponuke nájdete návrhy navrhnuté tak, aby zabezpečili pohodlie pre starších ľudí. Keďže telo každého človeka sa vekom mení, mení sa nielen potreba spánku, ale aj hĺbka a dĺžka jeho jednotlivých fáz. Keď sa k tomu pridá nepohodlný matrac, niet divu, že sa starší ľudia sťažujú na problémy so zaspávaním a efektívnym odpočinkom. Naše najlepšie matrace 80 x 200 cm pre seniorov sú modely, ktoré poskytujú vynikajúcu podporu chrbtice a správne vetranie - preto sa do nich rozhodne oplatí investovať.

Aké sú vlastnosti matracov 80 x 200 cm pre starších ľudí?

Dobre zvolený matrac pre seniorov 80 x 200 cm je predovšetkým riešenie so správnym stupňom tvrdosti. Štandardne sú matrace pre seniorov 80 x 200 cm mäkké alebo stredne mäkké, aby sa seniori vyhli nepríjemným bolestiam kĺbov. Na druhej strane, pre ľudí s nadváhou a ľudí so špeciálnymi potrebami odporúčame matrace pre seniorov 80 x 200 cm s vyššou tvrdosťou, aby sa počas odpočinku alebo spánku zabránilo prepadávaniu do matraca. Všetky naše matrace sa vyznačujú aj špeciálnou konštrukciou, ktorá zabezpečuje správne vetranie, takže sa v nich nehromadí vlhkosť.

Matrace pre seniorov 80 x 200 cm - moderné materiály

Naše matrace pre seniorov s rozmermi 80 x 200 cm sú vyrobené z moderných materiálov, ktoré umožňujú správne prúdenie vzduchu, čo následne znižuje rast baktérií a plesní. Tradičné pružinové matrace používajú na tento účel ďalšie pružinové vrecká. Najlepší matrac pre seniorov 80 x 200 cm má aj ďalšie vrstvy - napríklad z kokosového vlákna alebo tvarotvornej peny. Dobrou voľbou bude aj matrac z latexu - najmä ako návrh pre seniorov, ktorí trpia alergiami na roztoče.

Matrace pre seniorov 80 x 200 cm - stavte na kvalitu

Matrace pre seniorov s rozmermi 80 x 200 cm z našej ponuky sú vysokokvalitné modely, ktoré poskytujú pohodlie a pokojný a bezpečný spánok. Naše matrace 80 x 200 cm pre seniorov sa hodia na všetky štandardné postele. Ak zariaďujete spálňu pre staršiu osobu, v našom internetovom obchode nájdete aj pohodlné a praktické jednolôžkové postele. Vytvorte priestor na účinný oddych a zabezpečte svojmu blízkemu spánok v tých najlepších podmienkach! Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom