Jednolôžkové postele

Jednolôžková posteľ 

Posteľ je základným kusom nábytku v spálni. Ovplyvňuje vzhľad miestnosti, ale predovšetkým to, ako sa vám bude dobre spať. Jednolôžková posteľ sa dobre hodí do malých, útulných spální. Poskytne optimálnu plochu na regeneráciu a zároveň zabezpečí, že sa do nej zmestí všetko, čo potrebujete pre svoje pohodlie. V našej ponuke nájdete nábytok v niekoľkých variantoch. Prispôsobte si jeden z nich svojim potrebám a užite si pohodlný odpočinok. 

Filtr dle ceny:

129,00 €

685,00 €

Celkový počet výrobkov: 35

Celkový počet výrobkov: 35

Jednolôžko: stabilné, optimálnej veľkosti a vyrobené z vysokokvalitných materiálov 

Jednolôžko je u nás dostupné v niekoľkých rôznych variantoch, ktoré sa líšia šírkou. Ponúkame modely predovšetkým v týchto rozmeroch: 

  • 90 × 200 cm, 
  • 120 × 200 cm, 
  • 140 × 200 cm. 

Každá z nich je ideálna pre jednu osobu. Rozmery 120 a 140 × 200 cm sa hodia aj pre dve osoby - napríklad pri príchode hostí domov, pri prenocovaní priateľa s dieťaťom alebo v iných plánovaných či neočakávaných situáciách. 

Jednolôžkové postele, ktoré sú v ponuke obchodu, sú veľmi stabilné. Majú optimálnu veľkosť pre jednu alebo dve osoby. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť a vynikajúcu použiteľnosť. 

Jednolôžkové postele do spální, izieb pre tínedžerov a ďalších 

Pre mnohých ľudí je v súvislosti s nakupovaním nábytku voľbou Ikea. Jednolôžkové postele z tohto obchodu však nemusia spĺňať vysoké očakávania, pokiaľ ide o kvalitu alebo jedinečný dizajn. Ak hľadáte takýto nábytok, pozrite si našu ponuku. Nájdete tu modely, ktoré sú ideálne do hlavnej spálne v domácnosti, izby tínedžera alebo hosťovskej izby. Vďaka širokej ponuke si ľahko vyberiete taký, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. 

V čom sa naše návrhy líšia od návrhov, ktoré Ikea pripravila pre svojich zákazníkov? Jednolôžková posteľ, ktorú ponúkame, je vybraný výrobok, vytvorený vo viacstupňovom výrobnom procese a prispôsobený architektonickým trendom, originál. Jej cena je primeraná jej kvalite. 

Ktorú jednolôžkovú posteľ si vybrať? 

Jednolôžkové postele ponúkame v týchto verziách: 

  • rôzne farby - predávame biele a ružové modely, ale aj čierne, zelené alebo s vložkami pripomínajúcimi drevo; 
  • s opierkami hlavy - dodávajú sa v rôznych výškach, farbách a prevedeniach; 
  • Čalúnené - sú mäkké a príjemné na dotyk, navyše sa látka ľahko udržiava v čistote; 
  • s úložnými nádobami - môžete do nich uložiť posteľnú bielizeň, ale aj oblečenie na ďalšiu sezónu alebo náhradné vankúše; 
  • s matracmi - kúpte si u nás jednolôžko s matracom. Takto nebudete musieť vyberať jednotlivé komponenty zvlášť, čo vám ušetrí čas. 

Ktorý model by ste si mali vybrať? Pozrite sa na rôzne návrhy jednolôžkových postelí. Prispôsobte jednu z nich veľkosti svojej spálne, ako aj vlastnému vkusu a máte hotovo - objednajte si ju a o niekoľko dní si už budete užívať ten najkvalitnejší spánok. 

Ako skombinovať jednolôžko s matracom, aby bola spálňa funkčná a estetická? 

Jednolôžková posteľ je zďaleka najdôležitejším prvkom v spálni. Nie je však jediným kusom nábytku, ktorý by v nej mal byť. Je dobré zladiť ju so šatníkovou skriňou s dĺžkou 200 cm alebo inou veľkosťou. Takto vytvoríte priestor na uloženie oblečenia a iných potrebných vecí. Vedľa kusu nábytku, ako je jednolôžková posteľ, je dobré umiestniť aj stolík na drobnosti, ktoré potrebujete mať po ruke - vodu, knihu alebo krém na ruky. Ak doma často pracujete alebo sa učíte, zabezpečte si aj písací stôl s pohodlnou pracovnou stoličkou - tento nábytok nájdete aj v našom obchode. 

Jednolôžkové postele a maximálny komfort spánku - ako sa oň starať? Vyberte si správny matrac 

Jednolôžkové postele sú kusy nábytku, ktoré musia byť vybavené matracom správnej tvrdosti, vzdušnosti a štruktúry. Musí sa prispôsobiť vášmu telu, poskytovať optimálnu oporu každej kľúčovej zóne a tiež zaručiť správnu termoreguláciu. Jednolôžkové postele nájdete v súpravách práve s takýmito výrobkami. Môžete sa rozhodnúť pre nábytok a matrac samostatne, ako aj pre poťah na matrac 140x200. Celá súprava vám umožní zabezpečiť pohodlný, ako aj hygienický spánok. Rýchlo si všimnete, že to bude mať pozitívny vplyv na vašu energiu, pohodu a motiváciu k činnosti, ako aj na vaše zdravie. 

Zariaďte si spálňu: jednolôžkové postele, skrine a iný nábytok 

Jednolôžkovú posteľ s matracom sa oplatí kombinovať s ostatným nábytkom, ktorý v spálni potrebujete. Umožní vám to vytvoriť ucelené a funkčné usporiadanie prispôsobené vašim potrebám. V našej ponuke nájdete šatníkové skrine, policové skrine, písacie stoly a mnoho ďalších kusov nábytku. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s jednotlivými výrobkami a ich vlastnosťami. Potom skombinujte jednolôžkovú posteľ s ostatným nábytkom, urobte jednu objednávku a ušetrite čas a prostriedky, ktoré si vyžaduje nakupovanie vo viacerých obchodoch. 

Môžete si ho kúpiť. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom