Matrace taštičkové 140x200 cm

Investujte do kvalitného matraca a užite si pohodlný spánok, ktorý sa postará o vaše zdravie a pohodu. Pozrite si našu kolekciu taštičkových matracov 140 × 200 cm, ktoré boli navrhnuté s veľkou starostlivosťou, aby vám každú noc poskytli vynikajúcu oporu. Rozmýšľate, či je taštičkový matrac pre vás? Určite vás osloví, ak radi spíte na mierne tvrdších základoch. V našej ponuke nájdete rôzne druhy matracov.

Filtr dle ceny:

188,00 €

695,00 €

Celkový počet výrobkov: 23

Celkový počet výrobkov: 23

Vreckový matrac 140 × 200 - pohodlie a zdravie

Taštičkový matrac s rozmermi 140 × 200 cm sa skladá zo špeciálnych pružín, ktoré pracujú individuálne a reagujú na vaše pohyby. Matrac sa prispôsobí krivkám vášho tela, či už spíte na chrbte, na bruchu alebo na boku. Ako vidíte, ide o vynikajúcu oporu počas spánku. U nás nájdete taštičkové matrace v rôznych rozmeroch a s rôznymi funkciami, takže si môžete nájsť ideálny model pre vás. Vedeli ste, že to, na čom spíte, má obrovský vplyv na vaše zdravie a pohodu? Nesprávne nastavenie chrbtice počas spánku veľmi často vedie k bolestiam chrbta a iným ochoreniam. Z tohto dôvodu sa oplatí investovať do kvalitného matraca. Radi vám pomôžeme s jeho výberom. Ak práve zariaďujete svoju spálňu, pozrite si aj ďalšie kategórie v našom obchode.

Vreckový matrac 140 × 200 - recenzie zákazníkov

Podľa recenzií našich zákazníkov je taštičkový matrac 140 × 200 cm odolným a estetickým riešením spálne, ideálnym pre páry a jednotlivcov. Matrac neprenáša vibrácie a je odolný voči vlneniu, takže je vhodnou voľbou aj pre starších ľudí a deti. Používatelia matraca zdôrazňujú, že ide o výplň postele, ktorá poskytuje vysokú úroveň pohodlia pri spánku, pretože nevŕzga a bude dobrou voľbou pre ľudí s trochu vyššou hmotnosťou. Ak hľadáte vybavenie do spálne, napríklad taštičkový matrac 140 × 200, môžu vám pomôcť recenzie ostatných používateľov.

Aká je cena taštičkového matraca 140 × 200 cm?

Ponúkame široký sortiment taštičkových matracov 140 × 200 za prijateľné ceny, aby si každý mohol vybrať kvalitný výrobok bez toho, aby prekročil svoj rozpočet. Všetky matrace dostupné v našom sortimente sú odolné, robustné a poskytujú dobrú oporu vášmu telu. Ak si chcete spríjemniť spánok, vyberte si jeden z našich matracov. Zaručujeme vám odborné poradenstvo. Ako obchod s dlhoročnými skúsenosťami v odbore poskytujeme komplexné vybavenie spální a ďalších miestností v dome. Ponúkame aj matrace do detských postieľok.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom