Matrace z pamäťovej peny 120x200 cm

Čo je to pamäťová pena? Je to termoelastická pena, ktorá sa prispôsobí každému centimetru tela, ktoré na nej leží. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre reagujú matrace z pamäťovej peny 120 × 200 na teplotu a tlak. Presne kopírujú tvar osoby, ktorá na ňom leží. Keď sa osoba zdvihne, pena sa postupne vráti do pôvodného tvaru, takže je ideálna pre každý typ postavy. Aké ďalšie výhody majú matrace z pamäťovej peny? 

Filtr dle ceny:

89,00 €

528,00 €

Celkový počet výrobkov: 23

Celkový počet výrobkov: 23

Je matrac z pamäťovej peny dobrý? Výhody materiálu

Matrace s pamäťovou funkciou patria medzi najpredávanejšie matrace.

  • Matrace z pamäťovej peny 120 × 200 sa odporúčajú najmä ľuďom vystaveným stresu a tým, ktorí sa chcú každý deň dobre vyspať - pamäťová pena pomáha uvoľniť svaly a dodáva vám energiu na produktívny deň.
  • Tieto výrobky sú správnou voľbou pre deti a dospievajúcich, pretože podporujú správny vývoj chrbtice. Nezabudnite vybrať správnu tvrdosť pre hmotnosť a potreby vášho dieťaťa.
  • Nemožno zabudnúť na rehabilitačné funkcie VISCO a iných typov pamäťovej peny. Vďaka tomu, že sa plne prispôsobí telu, môžu posteľnú bielizeň používať ľudia trpiaci poruchami pohybového aparátu. 
  • Matrac z pamäťovej peny sa odporúča aj starším ľuďom a tým, ktorí musia ležať - lekárske pozorovania ukazujú, že u pacientov spiacich na matraci z pamäťovej peny sa menej často vyskytujú preležaniny.

Je termoelastická pena zdravá?

Matrace z pamäťovej peny 120 × 200 sú vynikajúcou voľbou pre široké jednolôžko. Všetky penové matrace sa považujú za hypoalergénne, pretože ich kompaktná štruktúra nezachytáva prach, roztoče a nie je vhodným prostredím pre plesne. Pena tiež neabsorbuje pot a vlhkosť, pričom zabezpečuje, aby vaša pokožka mohla správne dýchať. Nezabudnite, že zdravý matrac je matrac, ktorý vyhovuje vašej hmotnosti a potrebám. 

Je pamäťová pena mäkká alebo tvrdá?

Ak radi spíte na stredne tvrdých až stredne mäkkých matracoch, hľadajte výrobky s pamäťovou penou v hornej vrstve. VISCO pena sa môže používať aj v tvrdých matracoch vystužených kokosovými vláknami, ktoré sa budú hodiť pre ťažších ľudí. Navyše sa modely môžu líšiť v tvrdosti na oboch stranách - popisy jednotlivých matracov si môžete prečítať tak, že prejdete na požadovaný variant. 

Koľko stoja matrace z pamäťovej peny 120 × 200 - cena 

Cena matraca z pamäťovej peny 120 × 200 závisí od celkovej konštrukcie matraca a použitých technológií. Príkladný model so sedemzónovou termoelastickou penou VISCO a jadrom z PUR peny možno kúpiť už za 500 - 600 PLN. Existujú aj oveľa drahšie výrobky s mnohými vrstvami zvyšujúcimi komfort spánku. 

Nakupujte pre najlepší výber matracov z pamäťovej peny

Pozrite sa na kategóriu a vyberte si ten najlepší matrac pre vás. Hľadáte produkty v iných rozmeroch alebo s inými penami? Ešte širší výber produktov za najlepšie ceny na vás čaká v kategórii penových matracov. Použite vyhľadávacie filtre, aby ste čo najlepšie prispôsobili výrobky svojim predstavám.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom