Detská posteľ so zábranou

Vyvýšené postele pre deti

Posteľ so zábranami je vynikajúcim nábytkom pre deti, ktoré už vyrástli z tradičnej detskej postieľky, ale ešte stále nie sú dostatočne veľké na to, aby mohli bezpečne spať na bežnej posteli. Zábrana do postieľky poskytuje účinnú ochranu pred vypadnutím, pričom nebráni dieťaťu v ľahkom nastupovaní a vystupovaní z postele. Preskúmajte nábytok tohto typu dostupný v našej ponuke a vyberte si ten ideálny pre svoje dieťatko!

Filtr dle ceny:

189,00 €

899,00 €

Celkový počet výrobkov: 44

Celkový počet výrobkov: 44

Výhody postelí so zábradlím, ktoré ponúka Dobresny.sk

Dobresny.sk je internetový obchod známy svojou širokou ponukou kvalitného detského nábytku. Rodičia niekoľkoročných detí sa často zaujímajú o detské postele so zábranou, ktoré sú u nás k dispozícii. Tieto modely sa ochotne kupujú kvôli:

  • TRVANLIVOSŤ - sú vyrobené z vysokokvalitných nábytkových dosiek, ktoré sú odolné a nepraskajú. Na každý model sa vzťahuje 24-mesačná záruka;
  • bezpečnosť - spoliehame sa na prírodné materiály, ktoré nespôsobujú alergie a sú bezpečné pre zdravie dieťaťa. Používame laky bez zápachu;
  • praktickosť - postieľky so zábranou sú často vybavené veľkou spodnou zásuvkou na uloženie náhradnej posteľnej bielizne alebo posteľnej bielizne;
  • Estetika - zaručujeme množstvo farieb, ale aj zaujímavé tvary postelí a modely s potlačou čela.

Rôzne formy detskej postele so zábradlím

Detská posteľ so zábradlím vôbec nemusí mať nudný, typický tvar. Najlepším príkladom sú postele s potlačou, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke. Ide o nábytok, ktorý má na vonkajšej strane opierky hlavy kresbu odkazujúcu na niektorú z obľúbených rozprávok. To ich robí atraktívnejšími a umožňuje dieťaťu vyjadriť svoju náklonnosť k obľúbeným rozprávkovým postavičkám. Takýto kus nábytku bude dokonale fungovať ako posteľ pre chlapca (so zábranou), ale aj pre dievča. Všetko závisí od toho, akú potlač si vyberiete. 

Druhým zaujímavým návrhom je detská posteľ so zábradlím, ktorá je skonštruovaná v tvare domčeka. Nábytok s takouto konštrukciou vytvára výnimočne útulný priestor, ideálny na spanie aj hranie. Aby bol ešte atraktívnejší, rám možno ozdobiť závesnými reťazami alebo inými typmi dekorácií. Stojí za zmienku, že spodná časť postele je tu priamo na podlahe - ide teda o ideálny model, ak chcete pre svoje dieťa nízku posteľ so zábranou, ktorá je preň bezpečná.

Funkčnosť detských postelí (so zábranami)

Postieľky so zábranou v našej ponuke sú zamerané na praktické použitie. Veľká časť z nich má zásuvku na kolieskach, ktorá sa ľahko otvára, takže ju vaše dieťa môže voľne používať. To je dôležité najmä v malých izbách, kde je nedostatok úložného priestoru na doplnky. K zväčšeniu priestoru prispieva aj samotná konštrukcia postele - prakticky všetky modely majú opierky hlavy navrhnuté tak, aby pri prisunutí postele k stene nevznikla zbytočná medzera.

Ako vybrať nízku posteľ pre dieťa (so zábranou)?

Na začiatku sa oplatí rozhodnúť, či potrebujete výsuvnú zásuvku. Napríklad nízka detská posteľ (so zábranou) typu domček nemá zásuvku. Potom si musíte vybrať medzi modelmi s výsuvom alebo bez výsuvu. Je dobré nechať rozhodnúť vaše dieťa - koniec koncov, nábytok bude používať ono a malo by s ním byť spokojné. Ak kliknete na príslušný výrobok, t. j. konkrétnu detskú postieľku so zábranou, zobrazí sa vám možnosť výberu farby a dizajnu potlače.

Nákup detskej postieľky so zábranou na Dobresny.sk

Dobresny.sk je obchod, ktorý si obľúbili rodičia. Bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov, si u nás môžete objednať vybranú detskú postieľku so zábradlím a dostať ju priamo k vám domov, bez toho, aby vám vznikli náklady na doručenie. Objednávka je doručená do 2-20 pracovných dní v závislosti od skladových zásob. Súčasťou výrobku je všetko príslušenstvo potrebné na montáž a návod. Montáž detskej postieľky nie je zložitá úloha. Upozorňujeme, že k niektorým modelom postieľok so zábranou dostanete hneď aj matrac, ale k iným je potrebné matrac zakúpiť samostatne - ideálne z našej širokej ponuky detských matracov.

Kúpte posteľ so zábranami a zaistite dieťaťu bezpečný spánok!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom