Detské matrace s pohánkou

V našej ponuke nájdete viac ako tucet typov matracov určených pre dospelých používateľov aj matracov vytvorených s ohľadom na tých najmenších. Patria medzi ne matrace vyrobené z vysokokvalitných syntetických materiálov, ako aj modely na báze úplne prírodných zložiek. Výborným príkladom sú detské pohánkové matrace, ktoré máme v našej ponuke. Srdečne vás pozývame, aby ste si pozreli našu ponuku pohánkových matracov!

Filtr dle ceny:

65,00 €

216,00 €

Celkový počet výrobkov: 5

Celkový počet výrobkov: 5

Pohánkový matrac a jeho vlastnosti

Pohankové matrace pre deti dostupné v našom obchode Dobresny.sk sú kvalitné modely, vyrobené s veľkou starostlivosťou, vyznačujúce sa vlastnosťami prospešnými najmä pre tých najmenších. Vďaka prítomnosti prírodnej pohánkovej vrstvy majú matrace preukázané antialergické vlastnosti, navyše účinne bránia aj rozvoju všetkých druhov mikroorganizmov, ako sú huby alebo plesne, v štruktúre matracov sa nevyvíjajú ani roztoče. To zase znamená, že detské pohánkové matrace sa považujú za mimoriadne bezpečné a hygienické. Sú preto ideálnou voľbou pre najmenšie deti, ako aj pre deti, ktoré bojujú s inhalačnými alebo kožnými alergiami.

Pohánkové matrace - ďalšie vlastnosti modelov

Čím sa ešte vyznačujú naše pohánkové matrace pre deti? Ide o prírodné, moderné modely, ktoré sa zvyčajne skladajú nielen z pohánky, ale aj z viacerých starostlivo spracovaných, dokonale sa prelínajúcich vrstiev. Modely dostupné v našej ponuke sú okrem iného vybavené vrstvou kokosu, ktorá jemne spevňuje celý matrac a má tiež antialergické vlastnosti a zlepšuje cirkuláciu vzduchu a priedušnosť matraca. Pohánkové matrace obsahujú aj základnú polyuretánovú penu alebo vrstvu z moderných, vysokokvalitných bonellových pružín. Bez ohľadu na to, o aký typ základového matraca ide, môžeme si byť absolútne istí, že poskytne stopercentnú záruku pohodlia počas spánku. Detské matrace s pohánkovou vrstvou sa dokonale prispôsobia tvaru tela, umožnia správne, pohodlné a zdravé polohovanie tela, ako aj úplné uvoľnenie svalov.

Treba tiež pripomenúť, že tieto modely sa vyznačujú aj výnimočnou, pôsobivou trvanlivosťou a odolnosťou. Dokonale zvládajú intenzívne a každodenné používanie. Svojim používateľom slúžia dlhý čas bez straty kvality alebo flexibility.

Detské pohánkové matrace - osvedčená kvalita

Ak si ceníte pohodlie, vynikajúcu kvalitu a bezpečnosť pre vás aj vaše ratolesti, naše detské pohánkové matrace sú pre vás ideálnou voľbou! Všetky modely dostupné v našej ponuke majú oficiálny certifikát OEKO TEX, ktorý je nevyvrátiteľným potvrdením ich triedy, kvality a bezpečnosti!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom