Matrace pre seniorov 90x200 cm

Hygiene spánku u seniorov je potrebné venovať osobitnú pozornosť. Všetci vieme, že deti a dospievajúci musia mať dostatok spánku. Nezabúdajme však ani na starších ľudí - všetci potrebujeme zdravú dávku spánku. Bohužiaľ, u seniorov sa často vyskytujú problémy so spánkom, ktoré zhoršujú nevhodné matrace. Ak chcete starším ľuďom uľaviť, ponúknite im výmenu rozkladacej pohovky alebo starého matraca za nový model. V našom internetovom obchode nájdete matrace pre seniorov 90 x 200 cm prispôsobené potrebám tejto vekovej skupiny. Určite medzi nimi nájdete ideálny model.

Filtr dle ceny:

209,00 €

446,00 €

Celkový počet výrobkov: 9

Celkový počet výrobkov: 9

Matrac pre seniorov 90 x 200 cm - ideálny na jednolôžko

Štandardné jednolôžkové postele majú rozmery rámu 90 x 200 cm, preto je matrac 90 x 200 cm pre seniorov jedným z najčastejšie kupovaných modelov. V našom internetovom obchode nájdete široký výber rôznych variantov: ponúkame základné matrace pre seniorov 90 x 200 vrátane najlepších luxusných matracov, ako aj špeciálne zdravotné matrace pre seniorov. V skutočnosti však aj jednoduchý matrac pre seniorov 90 x 200 cm môže byť zdravšou alternatívou starého, prepadnutého matraca alebo nepohodlnej rozkladacej pohovky. Aký matrac pre staršie osoby 90 x 200 cm by ste si mali vybrať? Odporúčame, na čo si dať pozor.

Matrace pre seniorov 90 x 200 cm - stavte na pohodlie!

Pri výbere matraca pre seniorov by ste mali dbať predovšetkým na stupeň tvrdosti. V našej ponuke nájdete mäkšie aj tvrdšie matrace pre seniorov 90 x 200 cm. Odborníci upozorňujú, že by mali byť skôr mäkké alebo stredne tvrdé, aby poskytovali primeranú oporu nielen chrbtici, ale aj kĺbom. Pokiaľ ide o tvrdšie matrace pre seniorov, tie sa odporúčajú najmä ľuďom s nadváhou. Príliš mäkké matrace môžu sťažovať zaspávanie a môžu spôsobovať problémy s dýchaním - preto sú v tomto prípade lepšou voľbou tvrdé matrace. Najlepšie matrace pre seniorov 90 x 200 cm sú však predovšetkým tie, ktoré budú vyhovovať individuálnym preferenciám. Ak má váš senior rád tvrdší základ, vyberte si tvrdší matrac pre seniorov 90 x 200 cm.

Zdravotné matrace pre seniorov 90 x 200 cm - udržujte svojho seniora zdravého

Zdravotné matrace pre seniorov s rozmermi 90 x 200 cm, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, sú modely vyrobené z hypoalergénnych materiálov a navrhnuté tak, aby zabezpečovali správne vetranie. To je veľmi dôležité najmä pre osoby pripútané na lôžko, ktoré v posteli trávia nielen noci, ale aj dni, pretože vlhkosť hromadiaca sa v matraci môže mať nepriaznivý vplyv na zdravie seniora. V našej ponuke nájdete aj modely so špeciálnymi poťahmi napustenými výťažkom z aloe vera s antibakteriálnymi vlastnosťami.

Matrace pre starších ľudí 90 x 200 cm - pozrite si našu ponuku

Naše matrace 90 x 200 cm pre starších ľudí sú veľmi obľúbené - sú to moderné matrace vyrobené z vysokokvalitných materiálov od renomovaných značiek. Určite medzi nimi nájdete matrac, ktorý sa bude páčiť starším osobám a výrazne zlepší ich komfort spánku.
 Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom