Matrace latexové 180x200 cm

Kúpa dobrého matraca je veľkou výzvou. Pozná to každý, kto aspoň raz čelil dileme pri výbere nábytku do spálne. V tejto kategórii nájdete latexové matrace 180 × 200 cm, ktoré sa vyznačujú veľkou odolnosťou a antialergickými vlastnosťami. Dalo by sa povedať, že tieto matrace sú takmer nezničiteľné, pretože ich opotrebenie je za 10 rokov len 5 - 10 %. Nájdete ich tu v rôznych vyhotoveniach.

Filtr dle ceny:

244,00 €

915,00 €

Celkový počet výrobkov: 14

Celkový počet výrobkov: 14

Odporúčame vám, aby ste si pozreli naše návrhy. Ak si nie ste istí, ktorý model bude pre vás vhodný, napíšte nám - ako odborníci s bohatými skúsenosťami v tomto odvetví vám môžeme poskytnúť odbornú podporu.

Je latexový matrac 180 × 200 cm vhodný pre pár?

Hľadáte matrac pre seba a svoju polovičku? Latexový matrac 180 × 200 cm je vynikajúcou voľbou. Spánková plocha vás určite dokáže uspokojiť. Navyše vlastnosti tohto modelu podporujú pohodlný spánok pre dvoch. Vďaka tomu, že matrac je pružný, dobre sa prispôsobí tvaru vášho tela, takže sa konečne dobre vyspíte. Matrac sa nedeformuje ani nevlní, takže aj keď jedna osoba často mení polohu, druhá bude môcť pokojne spať bez neustáleho budenia.

Latexové matrace sú v našej ponuke dostupné aj v iných rozmeroch. Ak potrebujete väčšiu alebo menšiu plochu na spanie, pozrite si naše ďalšie kategórie. Odporúčame vám pozrieť si aj ďalšie produkty dostupné v našej ponuke - vrátane kvalitných čalúnených stenových panelov.

Latexové matrace 180 × 200 - názory

Latexový matrac 180 × 200 cm sa teší dobrým ohlasom našich zákazníkov, ktorí zdôrazňujú, že spĺňa ich očakávania, pokiaľ ide o trvanlivosť aj pohodlie pri spánku. Ide o typ penového matraca, ktorý sa odporúča najmä milovníkom spánku na mäkkom povrchu. Latex má antialergické vlastnosti, vďaka čomu je matrac odolný voči roztočom, čo je tiež veľkou výhodou.

Aká je cena latexových matracov 180 × 200 cm?

Cena latexového matraca 180 × 200 cm závisí od mnohých faktorov, ako je stupeň tvrdosti, použité vrstvy alebo ďalšie vlastnosti. Pri výbere matraca si musíte uvedomiť, že investujete do svojho zdravia a pohodlného spánku. Okrem toho je matrac nákup, ktorý vydrží roky, preto by ste na ňom nemali príliš šetriť. Ako spoločnosť s bohatými skúsenosťami v oblasti bytového nábytku poskytujeme široký výber matracov v rôznych cenových kategóriách. Nech už je váš rozpočet akýkoľvek, u nás nájdete ideálny model pre vás.

Zariaďte si s nami celú spálňu!

Či už hľadáte len latexový matrac 180 × 200 cm alebo aj posteľ, u nás si môžete svoju spálňu zariadiť komplexne. Ponúkame široký sortiment postelí, matracov, podhlavníkov, matracových podložiek a ďalších. Nájdete u nás napríklad kvalitné prikrývky. Pozrite si celý náš sortiment!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom