Vrchné matrace 100x200 cm

V našej ponuke nájdete matrace s rozmermi 100 x 200 cm, ktoré sú k dispozícii v rôznych stupňoch tvrdosti a rôznych hrúbkach - od veľmi tenkých až po 8 cm. Naše topperové matrace sú nielen pohodlné, ľahké a ľahko skladovateľné, ale aj ľahko udržiavateľné v čistote. Môžu sa používať ako trvalý matrac, denne sa môžu položiť na základný matrac v spálni alebo sa môžu používať len vtedy, keď u nás prenocujú hostia.

Filtr dle ceny:

46,00 €

120,00 €

Celkový počet výrobkov: 23

Celkový počet výrobkov: 23

Vrchné matrace 100 x 200 pre užšie postele a malé spálne

Naše vrchné matrace s rozmermi 100 x 200 cm sú ideálne pre úzke postele v menších spálňach a na pohovkách - dokonale vyrovnávajú povrch a zvyšujú pohodlie pri spánku. Sú k dispozícii v rôznych variantoch, takže si každý môže vybrať model podľa vlastných preferencií. Chcete sa cítiť mäkko a pohodlne? Vyberte si matrac z termoelastickej peny. Záleží vám na hygiene? Vyberte si latexovú penu, ktorá účinne eliminuje baktérie, roztoče a plesne.

Okrem toho ponúkame matrace s kokosovou vrstvou, ktorá zvyšuje tvrdosť základne, takže je ideálna pre používateľov, ktorí uprednostňujú stabilnú oporu. Nech už sú vaše potreby akékoľvek, v našej rozmanitej ponuke topperových matracov s rozmermi 100 x 200 cm nájdete modely dokonale prispôsobené akejkoľvek posteli a spánkovým preferenciám.

Povrchové matrace 100 x 200 s rôznymi stupňami tvrdosti - prispôsobte si ich svojim individuálnym potrebám

Aby sme plne splnili vaše očakávania, ponúkame vám náš sortiment matracov, ktoré sú k dispozícii v rôznych stupňoch tvrdosti. Odporúčame vám, aby ste tvrdosť starostlivo prispôsobili svojej individuálnej telesnej hmotnosti a stavbe tela a vytvorili si tak ideálne podmienky na zdravý a bezpečný spánok na matracovom topperi 100 x 200 cm. Výber správnej tvrdosti matraca topper pre vašu telesnú hmotnosť je kľúčom k dosiahnutiu optimálneho komfortu spánku. Ponúkame rôzne stupne tvrdosti, aby si každý zákazník mohol nájsť ideálne riešenie podľa svojich preferencií.

Matrace s veľmi tvrdým povrchom sú ideálne pre ťažšie osoby, poskytujú dostatočnú oporu chrbtice a pohodlný spánok. Okrem toho sa naše vrchné matrace, najmä tie s nižšou hrúbkou, dajú zrolovať, keď sa nepoužívajú, a v prípade potreby ich možno prať v práčke. To je dôležitá vlastnosť na udržiavanie čistoty vášho matraca. Môžete prať celý topper alebo len poťah, vďaka čomu je udržiavanie sviežosti matraca jednoduché a pohodlné.

Vrchné matrace 100 x 200 - pohodlie a vysoká kvalita

Vrchný matrac je ideálnym riešením, najmä ak nemáme tradičnú spálňu. Vďaka takémuto doplnku môžeme pohovku, rozkladaciu pohovku alebo gauč premeniť na pohodlné lôžko na spanie. V našej ponuke nájdete topperové matrace 100 x 200 cm vyrobené s použitím najmodernejších technológií a kvalitných surovín - moderných pien, latexu a kokosových vlákien. Vďaka tomu naše topperové matrace zaručujú nielen pohodlný spánok, ale sú aj trvanlivé a odolné voči akejkoľvek deformácii.

Naše topperové matrace umožňujú rýchlo a úsporne zmeniť tvrdosť matraca na spanie a prispôsobiť ho vašim individuálnym preferenciám. Okrem toho zlepšujú váš celkový komfort spánku na pohovke v obývacej izbe, vďaka čomu je každá chvíľa strávená relaxáciou ešte príjemnejšia. Vďaka našim 100 x 200 vrchným matracom s rôznym stupňom tvrdosti si môžete prispôsobiť plochu na spanie podľa svojich preferencií a zabezpečiť si tak potrebné pohodlie. Objavte našu širokú ponuku produktov a užite si blahodarný spánok.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom