Detské matrace 60x120 cm

Dobresny.sk ponúka matrace, ktoré splnia očakávania dospelých zákazníkov aj tých najnáročnejších detí či tínedžerov. Ponúkame modely ideálne pre ľudí všetkých vekových kategórií. Matrace majú rôzne vlastnosti, ktoré sú vhodne prispôsobené potrebám každej vekovej skupiny. V tejto kategórii nájdete kvalitné matrace vytvorené s ohľadom na najmenších. Ide o detské matrace 60 x 120, ktoré sú ideálne pre niekoľkoročné deti a zaručujú im pokojný a zdravý spánok na pohodlnom matraci!

Filtr dle ceny:

58,00 €

150,00 €

Celkový počet výrobkov: 11

Celkový počet výrobkov: 11

Detské matrace 120 x 60 - kľúčové informácie

Matrac je najdôležitejšou súčasťou postele pre dospelých aj deti. Je to ten, ktorý nám má poskytnúť pohodlie pri spánku, správnu oporu tela a zdravý spánok. Pri výbere matraca pre dieťa je dôležité venovať pozornosť jeho parametrom a ďalším vlastnostiam, aby ste okrem pohodlia mohli zabezpečiť aj bezpečnosť dieťaťa. Všetky naše detské matrace 60 x 120 sú modely so špeciálnym certifikátom OEKO TEX, ktorý je potvrdením najvyššej kvality našich výrobkov.

Detský matrac 60 x 120 - kľúčové parametre a najväčšie výhody

Aký by mal byť ideálny matrac pre dieťa? Tu je potrebné spomenúť niektoré z najdôležitejších vlastností, ktoré zaručujú pohodlie a bezpečnosť vášho dieťaťa, ako aj pohodlný a zdravý spánok. V prvom rade je tu potrebné venovať pozornosť kvalite matraca. Modely pre deti musia byť vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Vďaka tomu tieto matrace vynikajú nielen svojou kvalitou, ale aj odolnosťou a pevnosťou. Všetky detské matrace 60 x 120, ktoré si môžete zakúpiť v našom obchode, spĺňajú uvedené kritériá. Sú ideálne na dlhodobé a intenzívne používanie, takže vydržia dlhé roky.

Naše matrace ponúkajú aj vysokú úroveň hygieny a bezpečnosti vďaka starostlivo vybraným komponentom a ďalším vrstvám. Medzi ne patrí kokosová vložka zo stlačených škrupín vlašských orechov a penová vrstva s výťažkom z aloe vera. Ide o prvky, ktoré zlepšujú cirkuláciu vzduchu v matraci, a tým bránia rastu všetkých druhov plesní, húb a roztočov vo vnútri matraca.

Detský matrac 60 x 120 - kompletná ponuka modelov

Táto kategória detských matracov 60 x 120 zahŕňa až 36 rôznych modelov. Ide o matrace s rôznymi vlastnosťami a vyrobené z rôznych materiálov, vďaka čomu má každý z nich tie správne charakteristické vlastnosti pre daný typ matraca. Naša ponuka zahŕňa okrem iného detské penové matrace, latexové matrace a taštičkové matrace. Niektoré modely majú navyše moderné a funkčné vložky a dodávajú sa s kvalitným snímateľným poťahom.

Veľký a rozmanitý katalóg produktov znamená, že aj ten najnáročnejší rodič si v našom obchode nájde dokonalý detský matrac 60 x 120 do detskej izby!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom