Klasické postele

Klasické postele pre deti sú presne situovaný pre malé deti. Jedná sa celý koplet s matracom i roštom v malých i veľkých rozmeroch. Klasické detské postele tak patrí do teho najpoužívanejšie kategórie výberu prí nákupe postele pre dieťa. Samo dieťa si Môže u nás vybraz zo stoviek možností ako vo farbe, tak v type a štýlu, ktorý bude presne na mieru. Klasická detská posteľ môže byť v dreve ako je borovica neba vyrobená z pevných MDF dosiek, ktoré sú také veľmi obľúbené, bezpečné a stabilné. Keď Vám na colosus.cz páči klasické jednolôžko pre deti, tak ste na správnej mist, u nás nájdete presne to, čo vám bude vyhovovať. Klasické postele máme skladom a pripravený na expedíciu. Teraz máme v ponuke také nové výsuvné klasické detské postele, ktoré začínajú byť hitom tohto roka.
 

Filtr dle ceny:

56,00 €

1019,00 €

Celkový počet výrobkov: 94

Celkový počet výrobkov: 94

Klasická Detská posteľ

Chcete svojmu dieťaťu vytvoriť špeciálnu izbu a hľadáte zaujímavú klasická detskú posteľ? Obchod Dobresny.sk je ideálnym miestom na nakupovanie! Nájdete tu široký prierez nábytku - od toho určeného pre novorodencov a bábätká, cez postele pre predškolákov až po tie určené starším deťom a tínedžerom. Zaručujeme veľký výber veľkostí, farieb a dizajnov. Vyberte si posteľ svojich snov a urobte svoje dieťa neuveriteľne šťastným!

Klasická detská posteľ v ponuke Dobresny.sk

Obchod Dobresny.sk sa už roky zaoberá predajom detských postelí. Náš nábytok patrí medzi najobľúbenejšie na Slovensku. Vďačnosť našich zákazníkov je spôsobená viacerými dôvodmi:

  • vysoká kvalita - samotného nábytku aj farebných potlačí, ktoré často dotvárajú jeho vzhľad. Na každú posteľ sa vzťahuje 2-ročná záruka;
  • bezpečnosť - bezpečnostné zábrany alebo zaoblený rám sú prvky postele, ktoré zvyšujú bezpečnosť vášho dieťaťa;
  • funkčnosť - dômyselné využitie priestoru je našou špecialitou. Okrem iného tu nájdete postele so zásuvkou, s nadstavcom, ako aj celé izbové zostavy pozostávajúce z postele, skrine a písacieho stola;
  • Atraktívnosť - naše postieľky dokonale zapadajú do detského sveta. Každý model je k dispozícii v širokej škále farieb;
  • Široký výber - nájdete tu poschodové postele, veľké detské postele 120 x 200 aj menšie rozmery.

Klasická posteľ pre dievča

Posteľ pre dievča je kus nábytku, ktorý by mal potešiť svojou útulnosťou a zaujímavou formou. Ideálnou voľbou je preto posteľ v tvare domčeka. Tento model je vhodný práve pre deti v predškolskom veku. Môže sa stať miestom na spanie aj miestom na učenie a hranie. Atraktívny je aj nábytok s potlačou znázorňujúcou postavičky z rozprávok, ktoré deti dobre poznajú. Nezabudnite, že v ponuke nájdete aj postele 120 x 200 pre o niečo staršie dievčatá a modely odporúčané pre dospievajúce dievčatá.

Chlapčenská posteľ

Rozruch medzi chlapčenskými posteľami vyvoláva predovšetkým posteľ do auta. Ide o kus nábytku, ktorý na prvý pohľad pripomína pretekárske auto. Je určený pre deti v predškolskom veku. Dieťa je v nej v bezpečí vďaka vysokým bočniciam, ktoré zabraňujú vypadnutiu. Alternatívou sú aj spomínané postele s potlačou, pričom medzi chlapčenskými posteľami sú najobľúbenejšie motívy súvisiace s animovaným filmom "Autá". Pre staršie deti a tínedžerov sa okrem iného odporúčajú športové postele s potlačou.

Kúpte si pohodlnú chlapčenskú alebo dievčenskú posteľ v našom obchode

Dobresny.sk je najlepším miestom na nákup doplnkov do spálne. Detskú posteľ 120 x 200 alebo akúkoľvek inú posteľ objednanú v našom obchode vám doručíme zadarmo, ak je adresa doručenia na Slovensku. Montáž nábytku zostáva na strane zákazníka, ale vždy dostane k výrobku montážnu sadu a návod.


Pozývame vás na nákup do nášho obchodu - spolu s posteľou 120 x 200 pre dievča alebo chlapca si môžete kúpiť aj matrac a ďalší nábytok do detskej izby.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom