Matrace zo studenej peny 140x200 cm

Čo je to matrac zo studenej peny 140 × 200? Je to penový matrac na posteľ so šírkou 140 cm a dĺžkou 200 cm. Studená pena je naopak typ vysoko elastickej HR peny, ktorá má vyššiu hustotu ako tradičné polyuretánové peny. Vďaka tomu rýchlejšie získava svoj pôvodný tvar a neakumuluje teplo. Výhodou matracov zo studenej peny je aj to, že aj po mnohých rokoch používania sú rovnako pohodlné pre chrbticu a dokonca - sú mimoriadne odolné voči prehýbaniu. Výrobky sa líšia konštrukciou a použitými technológiami. Ktorý z nich si vyberiete?

Filtr dle ceny:

117,00 €

1212,00 €

Celkový počet výrobkov: 15

Celkový počet výrobkov: 15

Čo presne sú matrace zo studenej peny? 

Studená pena, známa aj ako HR pena, je jedným z najčastejšie používaných materiálov v moderných matracoch. Môže sa použiť buď ako celá výplň, alebo ako ďalšia vrstva medzi ostatnými zložkami. Čím sa vyznačujú matrace zo studenej peny 140 × 200? Technológia výroby - vyrábajú sa za studena, takže ich štruktúru tvoria väčšie bunky. V dôsledku toho studená pena zabezpečuje lepšiu cirkuláciu vzduchu ako bežná PUR pena. Ak radi zaspávate v príjemne chladnej posteli, potom je pre vás vhodný matrac zo studenej peny.

Aké sú vlastnosti pohodlných matracov zo studenej peny 140 × 200?

Matrace zo studenej peny poskytujú pohodlné prostredie na spanie, pretože:

  • sa v dôsledku zvýšenej cirkulácie vzduchu nadmerne neprehrievajú,
  • poskytujú stabilnú oporu chrbtici,
  • Sú pružné a po stlačení sa rýchlo vrátia do pôvodného tvaru,
  • veľmi odolné voči deformácii,
  • hygienické - neabsorbujú vlhkosť, prach ani alergény,
  • Ich stupeň tvrdosti môžete ľahko prispôsobiť svojim aktuálnym potrebám a hmotnosti. 

Je matrac zo studenej peny pevný alebo mäkký?

Hoci samotná vysokoelastická pena je zvyčajne mäkká alebo stredne mäkká, môžete si vybrať matrace s ďalšími výplňami (napríklad matrace s pamäťovou penou alebo kokosovou vložkou), ktoré zvyšujú alebo znižujú tvrdosť matraca (od H1 do H5). Preto môžu byť matrace zo studenej peny s rozmermi 140 × 200 cm vhodné aj pre ťažších ľudí - všetko závisí od ich konštrukcie.

Je vysoko odolná pena vhodná pre chrbticu?

Je potrebné poznamenať, že pohodlný a zdravý matrac je matrac, ktorý je prispôsobený vašej hmotnosti a individuálnym potrebám. HR pena sa používa aj v matracoch pre deti a mladých ľudí - jej pružný povrch poskytuje vhodné podmienky pre správny vývoj chrbtice. Poskytuje pocit obklopenia a vyrovnáva tlakové body. Dôležité je tiež poznamenať, že povrch matracov zo studenej peny 140 × 200 sa pri rannom alebo večernom vstávaní pri podopretí lakťom nezhrňuje, takže sa dobre hodí aj pre starších ľudí. Pozrite si aj naše zdravotné matrace.

Koľko stoja matrace zo studenej peny 140 × 200? Cena výrobkov

Cenový prierez v kategórii studenej peny 140 × 200 cm je veľmi široký, pretože jednotlivé výrobky sa môžu líšiť typom výplne. Najlacnejšie sú matrace s tenkým topperom a tenšie matrace s jednou výplňou. Oveľa drahšie sú modely s výplňou zo studenej peny, viackapsové vrecká, chladiace gély - výber technológií je široký. Potrebujete podporu pri nákupe? Obráťte sa na nás. Sme špecialisti na spánok na zdravom a dobre padnúcom matraci. Urobíme všetko pre to, aby sme vám pomohli.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom