Vrchné matrace160x200 cm

Hoci toppery vyzerajú ako bežné matrace, hlavný rozdiel medzi matracmi a toppermi je v ich hrúbke. Vrchné matrace môžu mať iba 1 cm, tie hrubšie približne 7-8 cm. V porovnaní s tradičnými matracmi sú teda oveľa tenšie. Ďalším dôležitým prvkom, ktorý ich odlišuje od štandardných výrobkov, je skutočnosť, že sa nevyrábajú s pružinami, ale len s penami, kokosom alebo inými prírodnými prísadami.

Filtr dle ceny:

66,00 €

170,00 €

Celkový počet výrobkov: 24

Celkový počet výrobkov: 24

Je potrebné poznamenať, že topperové matrace sa často skladajú z rôznych vrstiev. Tento výrobný proces umožňuje vytvoriť výrobok s optimálnymi vlastnosťami, ktorý spĺňa očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. V dôsledku toho sú tieto matrace dokonalým riešením pre tých, ktorí hľadajú nielen pohodlie, ale aj výrobok prispôsobený individuálnym potrebám.

V akej situácii sa oplatí zvoliť matrace 160 x 200?

Správny matrac zohráva kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní zdravého a pohodlného spánku. Sú však situácie, keď matrac, ktorý práve používame, už nespĺňa naše očakávania. Existujú príznaky, ktoré môžu naznačovať, že je čas použiť topperový matrac:

  • keď vám matrac, ktorý práve používate, nie je dostatočne pohodlný, je príliš mäkký alebo príliš tvrdý;
  • keď sa naša hmotnosť zmenila a náš súčasný matrac neposkytuje správnu oporu pre náš chrbát;
  • keď začneme pociťovať nerovnosti v našom súčasnom matraci, a preto pociťujeme nepohodlie;
  • po prebudení pociťujeme bolesť chrbta;
  • keď je starý matrac už značne opotrebovaný a zdeformovaný a nechcete investovať veľkú sumu do nového matraca.

Vrchné matrace 160 x 200 - použitie

Vrchné matrace s rozmermi 160 x 200 cm sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí hľadajú pohodlný a cenovo dostupný spôsob, ako zlepšiť svoj komfort spánku, keď sa ich starý matrac stal nepohodlným. Vďaka svojim ergonomickým vlastnostiam a kvalitným materiálom môžu matrace topper výrazne zlepšiť kvalitu nášho odpočinku. Používajú sa aj na ochranu hlavného matraca pred znečistením a opotrebovaním, takže sú ideálnou voľbou pre alergikov, rodičov malých detí alebo ľudí, ktorí bojujú s dermatologickými problémami.

Okrem toho sa matrace 160 x 200 cm dobre hodia aj do hotelov a penziónov, čím zvyšujú úroveň ubytovania a zaručujú pohodlný spánok hostí. Vďaka jednoduchej výmene a údržbe sú praktickým a funkčným doplnkom každej spálne. Vrchný matrac je ideálny aj ako ďalšia vrstva na pohovke alebo rozkladacej pohovke, čím zvyšuje komfort noci pre našich hostí.

Vrchné matrace 160 x 200 cm predstavujú efektívne riešenie pre mnohé situácie. Ich konštrukcia pozostávajúca z rôznych vrstiev peny, kokosu alebo latexu umožňuje vytvoriť výrobok s optimálnymi vlastnosťami prispôsobenými individuálnym potrebám používateľa. Vďaka tomu sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú nielen pohodlie, ale aj matrac na mieru. Ak potrebujete vymeniť svoj hlavný matrac, 160 x 200 cm topperové matrace ponúkajú účinné a cenovo dostupné riešenie na zlepšenie komfortu spánku. Chránia hlavný matrac pred znečistením a opotrebovaním a sú praktickou voľbou pre alergikov, rodičov s malými deťmi alebo ľudí s dermatologickými problémami. Sú funkčným doplnkom každej spálne aj vďaka jednoduchému čisteniu a skladovaniu.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom