Detské matrace 80x160 cm

Matrac je najdôležitejším prvkom každej postele. Správny výber vám umožní pohodlný spánok. Zdravý spánok je dôležitým aspektom každodenného života každého človeka, najmä tých najmenších. V našom obchode Dobrysny.sk si to dobre uvedomujeme, a preto sme pre vás pripravili veľký výber kvalitných matracov. Patria medzi ne modely pre dospelých používateľov, univerzálne modely, ale aj - ako v prípade tejto kategórie - detské matrace 80 x 160. Ak hľadáte kvalitný matrac pre svoje dieťa, pozývame vás oboznámiť sa s podrobnosťami našej ponuky!

Filtr dle ceny:

69,00 €

202,00 €

Celkový počet výrobkov: 25

Celkový počet výrobkov: 25

Detské matrace 160 x 80 - kvalita na prvom mieste

Správny matrac pre vaše dieťa by mal byť predovšetkým správne navrhnutý, vyrobený z najkvalitnejších materiálov a bezpečný. V našom obchode vieme, aké dôležité je mať kvalitné matrace, a preto do našej ponuky zaraďujeme len špičkové modely. Všetky naše detské matrace sú výrobky, ktoré boli vyrobené s veľkou starostlivosťou, s použitím dokonale zladených komponentov a materiálov. Každý detský matrac 80 x 160 dostupný v našej ponuke má oficiálny certifikát OEKO TEX, ktorý je dôkazom jeho vysokej kvality.

Detské matrace 160 x 80 - ďalšie výhody produktu

Čím sa ešte odlišujú naše detské matrace 160 x 80? Na túto otázku je ťažké odpovedať stručne a výstižne. V prvom rade je to obrovský komfort používania. Vďaka svojim vlastnostiam sa matrace celkom prirodzene prispôsobujú tvaru tela, všetkým jeho krivkám a hmotnosti používateľa. Zabezpečujú tak vysokú kvalitu spánku a zároveň poskytujú primeranú oporu chrbtici. Matrace so šírkou 80 cm sú ideálnou voľbou pre dieťa. Umožňujú pohodlné ležanie a poskytujú dostatok priestoru na pohodlný spánok, popoludňajší spánok alebo dokonca čítanie či hranie sa v ľahu.

Matrace z našej ponuky sú modely, ktoré sa vyznačujú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Vďaka tomu vykazujú mimoriadnu odolnosť voči deformácii, znečisteniu a iným vplyvom každodenného a dlhodobého používania. Pri správnej starostlivosti budú svojim používateľom dlho slúžiť a poskytovať pohodlie a kvalitný spánok.

Detské matrace 80 x 160 - veľmi veľký výber modelov

Vieme, že potreby našich zákazníkov sú rôzne, a preto sme pripravili veľký a rozmanitý katalóg detských matracov s rozmermi 80 x 160 cm. Nájdete tu penové matrace z kvalitnej polyuretánovej peny aj taštičkové matrace, ktorých konštrukcia je založená na pružných pružinách v desiatkach samostatných vreciek. V ponuke sú aj latexové matrace, ktoré sa považujú za jedny z najhygienickejších, ideálne pre deti a alergikov. Všetky naše výrobky majú vonkajší poťah a niektoré z nich sú navyše vybavené jednou alebo viacerými ďalšími vrstvami, ktoré pozitívne ovplyvňujú ich kvalitu, funkčnosť a komfort používania!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom