Matrace penové 80x200 cm

V tejto kategórii nájdete veľký výber penových matracov s rozmermi 80 × 200 cm určených pre jednolôžka alebo používaných ako jeden z matracov v manželských posteliach. Ide o dobrú voľbu pre tých, ktorí si cenia pohodlie. Penové matrace sú pružné a poskytujú vynikajúcu podporu chrbtice. Naše penové matrace 80 × 200 cm sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ako je polyuretán, termoelast, latex, kokos a ďalšie. Pozrite si všetky naše návrhy a pozrite si aj ostatné kategórie v obchode. Veľmi veľký výber postelí nájdete na stránke.

Filtr dle ceny:

73,00 €

809,00 €

Celkový počet výrobkov: 23

Celkový počet výrobkov: 23

Penové matrace 80 × 200 cm - ako si vybrať ideálny model pre vás?

Penové matrace s rozmermi 80 × 200 cm patria k najobľúbenejším rozmerom, ktoré si naši zákazníci vyberajú. Výborne sa hodia do jednolôžkových postelí určených do detských izieb, hosťovských izieb alebo malých spální, kde je každý meter na nezaplatenie. Správny matrac, aj keď má malé rozmery, pomôže zabezpečiť správne podmienky na spanie. Ako si vybrať dobrý matrac pre seba? V prvom rade ho musíte prispôsobiť svojim potrebám. V prvom rade si určte, aký stupeň tvrdosti preferujete, a tiež sa zamyslite nad polohou, v ktorej zvyčajne spíte. Je to veľmi dôležité, pretože každý matrac má jedinečné vlastnosti. Penové matrace 80 × 200 cm budú dobrou voľbou, ak chcete mať pružnú plochu na spanie. Kúpu tohto typu matraca by ste mali zvážiť aj vtedy, ak hľadáte model, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela. Ak bojujete s bolesťami chrbta v dôsledku sedavého spôsobu života, dobrý penový matrac bude pre vás výbornou voľbou.

Penové matrace 80 × 200 - názory

Penový matrac s rozmermi 80 × 200 cm má atraktívnu cenu a je k dispozícii v rôznych konfiguráciách, vďaka čomu je v našom obchode taký obľúbený. Ak hľadáte produkty ako penový matrac 80 × 200, recenzie by vás mali presvedčiť o jeho kúpe. Naši zákazníci zdôrazňujú, že tieto matrace sú mäkké a zároveň dostatočne pružné, takže v posteli nemáte pocit prepadnutia. Ponúkame matrace vyrobené z odolných materiálov, ktoré sú pohodlné a pomáhajú zvyšovať kvalitu vášho spánku. Už vás nebaví spať na rozkladacej pohovke? Plánujete vymeniť svoj starý matrac za nový? U nás nájdete to, čo hľadáte. Radi vám poradíme, aby bol váš spánok ešte kvalitnejší.

Robíte rekonštrukciu spálne? Potrebujete aj novú posteľ? Pozrite sa do kategórie Jednolozkove postele, kde máte veľký výber jednolôžkových postelí za atraktívne ceny.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom