Matrace z pamäťovej peny 140x200 cm

V našom obchode nájdete široký výber matracov z pamäťovej peny s rozmermi 140 × 200 cm. Tie sa pohybujú od matracov pozostávajúcich z jednej alebo dvoch vrstiev až po zložité konštrukcie využívajúce taštičkové pružiny a doplnené modernými chladiacimi vložkami alebo poťahom z aloe vera. Čo je pamäťová pena a aké má vlastnosti? Prečítajte si popis tejto kategórie, prezrite si vybrané modely a vyberte si najlepší matrac z pamäťovej peny 140 × 200, ktorý vyhovuje vašej hmotnosti, potrebám a preferenciám.

Filtr dle ceny:

121,00 €

603,00 €

Celkový počet výrobkov: 34

Celkový počet výrobkov: 34

Oplatí sa kúpiť matrac z termoelastickej peny?

Termoelastická pena je známa aj ako pamäťová pena alebo VISCO pena. Jej hlavnou výhodou je, že sa dokonale prispôsobí tvaru tela osoby, ktorá na nej leží. Matrace z pamäťovej peny 140 × 200 môžu byť výbornou voľbou:

  • Pre ľudí, ktorí radi spia na stredne tvrdých alebo stredne mäkkých matracoch. Samotná pamäťová pena je pomerne mäkká, ale tvrdosť matraca ovplyvňujú všetky vrstvy, takže si môžete ľahko nájsť ideálny kúsok pre vás;
  • Ak hľadáte tvrdší matrac pre osoby s vyššou hmotnosťou. Rozhodnite sa napríklad pre taštičkový matrac s extra vrstvou pamäťovej peny na vrchu a kokosom na spodnej strane - je pomerne tvrdý, ale veľmi pohodlný;
  • pre ľudí s bolesťami chrbta a ochoreniami - požiadajte svojho fyzioterapeuta o odporúčanie pri výbere materiálov;
  • pre ľudí v strese - pena pomáha uvoľniť svaly a poskytuje celému telu bezpečnú a pohodlnú oporu. 

Je termoelastická pena zdravá? Výhody matracov z pamäťovej peny 140 × 200

Matrace s penou VISCO a podpornými zónami znižujú tlakové body, takže vaše svaly si môžu oddýchnuť a váš chrbát si oddýchne. Pohodlie a zdravá poloha však nie sú jedinými výhodami pamäťových matracov 140 × 200 cm. Pamäťová pena:

  • zabezpečuje optimálnu cirkuláciu vzduchu
  • neabsorbuje vlhkosť ani pot,
  • poskytuje prostredie, ktoré je nepriaznivé pre plesne, baktérie a roztoče, a preto je vhodné pre alergikov a deti,
  • je robustný, odolný voči trvalej deformácii, roztrhnutiu a iným mechanickým poškodeniam.

Matrace z pamäťovej peny 140 × 200 - cena

Koľko stoja matrace z pamäťovej peny 140 × 200? Cena závisí od ich konštrukcie a použitia ďalších vrstiev. Jednovrstvové alebo dvojvrstvové pamäťové matrace týchto rozmerov možno kúpiť už za 500-600 PLN. Oveľa drahšie, ale aj pohodlnejšie sú viacvrstvové modely, vybavené taštičkovými pružinami alebo sedemzónovou penou VISCO - ich ceny dosahujú niekoľko tisíc zlotých. 

Matrace z pamäťovej peny 140 × 200

Umiestnenie pamäťovej peny sa prispôsobí tvaru vášho tela, čím sa zabezpečí pohodlný spánok, skvelý nočný odpočinok a dostatok energie po dobrom spánku. Matrace z pamäťovej peny 140 × 200 sú ideálnou voľbou pre váš rám postele. Hľadáte výrobky v iných rozmeroch alebo s použitím iných materiálov? Pozrite si širšiu kategóriu matracov v našom obchode a vyberte si dokonalé lôžkoviny, na ktorých sa vám bude dobre spať každú noc. Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom