Matrace taštičkové 160x200 cm

Taštičkové matrace s rozmermi 160 × 200 cm budú vynikajúcou voľbou pre páry, ktoré hľadajú pohodlnú výplň do svojej postele. V tejto kategórii nájdete kvalitné matrace s jedinečnými vlastnosťami, takže sa môžete spoľahnúť na zdravší spánok a oveľa lepšiu pohodu. Predstavujeme výrobky vyrobené z moderných materiálov, ktoré zaručujú ich odolnosť. Naše matrace v sebe spájajú pohodlie a správnu oporu pre vašu chrbticu.

Filtr dle ceny:

219,00 €

789,00 €

Celkový počet výrobkov: 24

Celkový počet výrobkov: 24

Vreckový matrac 160 × 200 cm - dobrá voľba pre páry

Ak hľadáte matrac, ktorý je vhodný pre vás aj vášho partnera, vyberte si taštičkový matrac s rozmermi 160 × 200 cm. Jedinečná konštrukcia taštičkových modelov pozostávajúca z nezávislých pružín je dobrou voľbou najmä pre páry, ktoré sa výrazne líšia výškou a hmotnosťou. Takýto matrac sa deformuje len v mieste tlaku, a preto sa dokáže dokonale prispôsobiť tvaru tela. V tomto prípade sa nemusíte obávať, že by sa matrac zvlnil a zabránil tak pokojnému spánku.

Ktoré taštičkové matrace ponúkame?

Naše taštičkové matrace s rozmermi 160 × 200 cm sú vynikajúcou voľbou do spálne pre dve osoby, hoci vám nič nebráni vybrať si tento rozmer postele pre jednu osobu. Pohodlie pri spánku je dôležité a oplatí sa poskytnúť si dostatok priestoru na spánok a odpočinok. V našej ponuke nájdete taštičkové matrace v rôznych verziách a rozmeroch, ktoré ľahko prispôsobíte veľkosti svojej postele a spálne. Okrem iného ponúkame taštičkový matrac 160 × 200 cm s kokosovým vláknom, ALOE VERA, multipocket, s visco penou a ďalšie. Ponúkame matrace, ktoré sú odolné, pevné a vyrobené z kvalitných materiálov. Pohodlné matrace do detských postieľok nájdete aj v ďalších kategóriách.

Taštičkové matrac 160 × 200 - názory

Taštičkové matrace 160 × 200 dostupné v našom internetovom obchode sú veľmi častou voľbou pre páry, hoci nie výlučne. Naši zákazníci poukazujú na jednu veľmi dôležitú výhodu našich výrobkov, a to záruku nerušeného spánku pre osobu, ktorá leží vedľa nich. Bez ohľadu na to, koľkokrát váš partner počas noci zmení polohu tela, spiac na taštičkovom matraci to určite nepocítite. To je jedna z najväčších výhod tohto typu výplne postele. Ak práve zariaďujete svoju spálňu, navštívte aj ďalšie kategórie nášho obchodu. Nájdete tu okrem iného aj pohodlné obliečky.

Aká je cena taštičkových matracov 160 × 200?

Pokiaľ ide o cenu vreckových matracov 160 × 200 cm, je potrebné vedieť, že je ťažké určiť jednoznačnú cenu. V našej ponuke nájdete výrobky v rôznych cenových reláciách. Veľa závisí od modelu, ktorý si vyberiete, od povrchovej úpravy, vrstiev, ako aj od ďalších funkcií. Napriek tomu sa snažíme, aby si každý bez ohľadu na svoj rozpočet našiel v našej ponuke niečo pre seba.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom