Mäkký matrac H1

V našom internetovom obchode sme pre vás pripravili celú škálu modelov tých najjemnejších matracov s ohľadom na najvyšší komfort spánku. Veľmi mäkké matrace s označením H1 zaručujú pohodlný spánok počas celej noci. Sú nielen výnimočne pohodlné a hygienické, ale aj vysoko odolné a za atraktívnu cenu. Sú určené pre osoby s hmotnosťou do 60 kg a predstavujú ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú dosiahnuť úplné pohodlie pri spánku na mäkkom povrchu, ktorý jemne obklopuje telo.

Filtr dle ceny:

0,00 €

0,00 €

Celkový počet výrobkov: 0

Ospravedlňujeme sa, ale zadaným kritériám nevyhovuje jeden výrobok.

Celkový počet výrobkov: 0

Mäkký matrac H1 - ako je skonštruovaný?

Mäkké matrace H1 z našej ponuky sú vyrobené zo starostlivo vybraných materiálov najvyššej kvality, ktoré zaručujú najvyšší komfort spánku. Ponúkame mäkké penové matrace, ako aj matrace s taštičkovými pružinami. Mäkký matrac H1 môže byť vyrobený z latexu, ako aj z termoelastickej peny, ktorá je známa svojou špeciálnou mäkkosťou a vysokou bodovou elasticitou, čím poskytuje ideálnu oporu pre celé telo počas spánku.

Termoelastická mäkká pena je vyrobená z polyuretánu najvyššej kvality so špecifickými vlastnosťami. Ohýba sa nielen pod tlakom, ale aj pod vplyvom telesného tepla, vďaka čomu má spiaci dojem, že je dokonca príjemne obklopený. Okrem toho termoelastická pena nespôsobuje nadmerný tlak na svaly a má pamäťový efekt, čo znamená, že po tlaku sa dlhšie vracia do pôvodnej podoby.

Latexové penové matrace sa naopak vyrábajú z prírodného latexu, syntetického latexu alebo ich zmesi. Sú nielen veľmi mäkké, ale aj vysoko pružné, priedušné, antialergické a vďaka svojim vlastnostiam sa dynamicky prispôsobujú tvaru tela. Považujú sa za jedny z najlepších pien používaných pri výrobe mäkkých matracov.

Mäkký matrac H1 - kľúčové vlastnosti a výhody

  • Keďže sa matrace dobre prispôsobujú telu a poskytujú oporu ramenám a spodnej časti chrbta, poskytujú optimálny komfort spánku ľuďom, ktorí radi spia najmä na boku,
  • Penové matrace nevydávajú pri otáčaní žiadny zvuk preto sa odporúčajú ľuďom, ktorí majú tendenciu spať ľahko a plytko
  • Prispôsobeniestránky telu počas spánku znamená, že penové matrace poskytujú komfort a pohodlie, čo prispieva k lepšiemu spánku a regenerácii.

Mäkké matrace H1 dostupné v rôznych variantoch

V našom obchode poskytujeme prístup k mnohým modelom mäkkých matracov H1. Tie môžu byť vyrobené z taštičkových pružín alebo peny. Penové matrace si častejšie vyberajú alergici, zatiaľ čo taštičkové matrace poskytujú dodatočné pohodlie v podobe zón tvrdosti, ktoré sú prispôsobené telu. Na druhej strane, termoelastické matrace si vyberajú skôr ľudia, ktorí majú radi teplé, obklopujúce povrchy. Latexové matrace majú prirodzené antialergické vlastnosti. Sú tiež chladnejšie a odolnejšie ako peny.

Všetky mäkké matrace H1 z našej ponuky sú k dispozícii v štandardných rozmeroch. Najobľúbenejšie sú mäkké matrace s rozmermi 80 x 200 cm a 140 x 200 cm.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom