Matrace taštičkové 180x200 cm

Ponúkame taštičkové matrace s rozmermi 180 × 200 cm, ktoré vám zabezpečia primerané pohodlie počas spánku a odpočinku. Vieme, že kvalitný a pohodlný matrac je základ, preto sme náš sortiment vyberali veľmi starostlivo. V tejto kategórii nájdete kvalitné matrace vybavené špeciálnymi pružinami, ktoré umožňujú, aby sa posteľ prispôsobila tvaru vášho tela. Taštičkový matrac 180 × 200 cm je dobrou voľbou do spálne pre dvoch, pretože poskytuje dostatok priestoru na spanie. Dobre poslúži aj ťažším ľuďom.

Filtr dle ceny:

202,00 €

915,00 €

Celkový počet výrobkov: 25

Celkový počet výrobkov: 25

Vreckový matrac 180 × 200 - získajte pokojný spánok

Skutočnosť, že viac ako polovicu života prespíme, poznáme určite všetci. Bohužiaľ, napriek tomu je kvalita nášho spánku zvyčajne veľmi nízka. Po prvé, mnohí ľudia sú permanentne nevyspatí; po druhé, nevenujeme veľkú pozornosť tomu, na čom spíme, a to je veľká chyba. Pohodlný matrac prispôsobený vašim individuálnym potrebám môže zlepšiť vašu pohodu, zdravie a tiež znížiť bolesti chrbta a svalov. Vyberte si jeden z našich taštičkových matracov s rozmermi 180 × 200 cm a užívajte si lepšie zdravie. Ak si nie ste istí, ktorý model si vybrať, zavolajte nám, povedzte nám o svojich potrebách a my vám navrhneme matrace, ktoré vám podľa nás budú najviac vyhovovať.

Vreckový matrac 180 × 200 - recenzie zákazníkov

Nie ste si istí, ktorý matrac bude pre vás ten pravý? Najlepším riešením je prečítať si recenzie taštičkových matracov 180 × 200 cm, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke. Naši zákazníci odporúčajú naše matrace pre ich odolnosť, ale aj pre ich vlastnosti, ktoré im umožňujú pokojný a pohodlný spánok. Ponúkame vám niektoré z najobľúbenejších matracov v našej ponuke. Pozrite si taštičkové matrace! Pozrite si aj naše ďalšie kategórie, v ktorých nájdete napríklad čalúnené manželské postele.

Aká je cena taštičkových matracov 180 × 200 cm?

Kvalitné matrace nemusia byť drahé. Ponúkame taštičkové matrace 180 × 200 do väčších spální, ktorých cena nie je prehnane vysoká, a pritom sú mimoriadne odolné. Hľadáte matrac, ktorý je pohodlný, ale zároveň cenovo dostupný? S našou pomocou sa vám to môže podariť. Vyberte si taštičkový matrac, ktorý podporí každú časť vášho tela. Model s rozmermi 180 × 200 cm je ideálny na vyplnenie manželskej postele. Pozrite si jednotlivé matrace. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Prečo využívať naše služby?

Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami v tomto odvetví, takže sme veľmi dobre oboznámení s produktmi, ktoré ponúkame. Predávame bytový textil - ponúkame pohodlné, moderné matrace, ako aj široký sortiment posteľnej bielizne, prikrývok, vankúšov a tiež postelí. S našou pomocou si budete môcť zariadiť spálňu, ako aj iné miestnosti vo vašej domácnosti. Pozrite si našu ponuku.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom