Detské matrace 70x140 cm

V našom obchode Dobresny.sk veľmi dobre vieme, aké rozdielne sú očakávania a potreby našich zákazníkov. S cieľom splniť ich sme vytvorili rozsiahly a atraktívny sortiment kvalitných matracov. Patria medzi ne výrobky pre dospelých aj pre tých najmenších. Okrem iného v tejto kategórii nájdete aj detské matrace 70 x 140. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s podrobnosťami našej ponuky!

Filtr dle ceny:

58,00 €

147,00 €

Celkový počet výrobkov: 19

Celkový počet výrobkov: 19

Detský matrac 70 x 140 - čo potrebujete vedieť?

Výber správneho matraca pre vaše dieťa je veľmi dôležitý. Jeho kvalita a starostlivosť o výrobu a typ do značnej miery určujú pohodlie a účinnosť spánku vášho dieťaťa. Preto by ste mali pre svoje dieťa vybrať matrac 70 x 140 len z tých najkvalitnejších výrobkov, ktoré budú vynikať kvalitou aj bezpečnosťou pri používaní. Presne takéto modely nájdete v ponuke nášho obchodu! V našom sortimente nájdete matrace najvyššej kvality, čo potvrdzuje oficiálny certifikát OEKO TEX a početné názory spokojných zákazníkov.

Detské matrace 140 x 70 - kľúčové výhody produktu

Všetky detské matracedostupné v našom obchode
70 x 140cm sú výrobky najvyššej kvality. Treba však vedieť, že vysoká kvalita nie je jedinou devízou nami ponúkaných modelov. Naše matrace sa vyznačujú aj vysokou odolnosťou a pevnosťou výroby. Dlhá životnosť našich matracov z nich robí ideálnu voľbu!

Čím ešte naše matrace 70 x 140 vynikajú? Tieto modely zaujmú aj svojou modernou konštrukciou, ako aj hygienou a bezpečnosťou pri používaní. To všetko vďaka špeciálnej konštrukcii našich matracov a ich vlastnostiam. Modely v tejto kategórii boli vybavené napríklad prírodnou kokosovou vložkou zo stlačených vlákien vlašských orechov alebo penovou vrstvou s výťažkom z aloe vera. Oba tieto prvky zlepšujú cirkuláciu vzduchu v matraci, čím účinne bránia rastu mikroorganizmov, ako sú plesne a huby. Vďaka tomu sú matrace ideálne pre najmenších, batoľatá s alergiami alebo kožnými problémami.

Detské matrace 70 x 140 sú tiež pohodlné na používanie a zaručujú pohodlný, efektívny a zdravý spánok. Vďaka starostlivo prepracovaným prvkom sa každý z našich matracov prispôsobí telu, všetkým jeho krivkám a hmotnosti používateľa. Okrem toho matrac dokonale tlmí telo, čo umožňuje správne, pohodlné a zdravé nastavenie chrbtice a uvoľnenie svalov.

Detské matrace 70 x 140 - dostupné modely

V našom obchode nájdete veľký a pestrý výber detských matracov vrátane modelov s rozmermi 70 x 140 cm. Táto kategória zahŕňa viac ako 30 vysokokvalitných výrobkov s rôznou konštrukciou a vlastnosťami. Vďaka takému veľkému výberu rôznych a atraktívnych matracov si u nás každý nájde dokonalý detský matrac!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom