Vrchné matrace 90x200 cm

Pohodlný matrac do postele, ktorý sa skladá z viacerých vrstiev, často znamená veľké výdavky, ktoré môžu trochu zaťažiť náš domáci rozpočet. Napriek tomu je zárukou zdravého, regeneračného spánku, ktorý nám dodá energiu na celý deň. Veď nikto z nás sa nechce zobudiť s boľavým chrbtom. Avšak aj tie najlepšie prispôsobené matrace je potrebné časom vymeniť. Deformujú sa a špinia a stáva sa aj to, že sa my sami zmeníme, napr. sa zmení naša hmotnosť a starý matrac už neplní svoju funkciu. Ak nechceme investovať veľa peňazí do nového matraca, môžeme zvážiť kúpu topperového matraca.

Filtr dle ceny:

50,00 €

110,00 €

Celkový počet výrobkov: 23

Celkový počet výrobkov: 23

Vrchné matrace 90 x 200 - kedy sa ich oplatí použiť?

Vrchné matrace s rozmermi 90 x 200 cm sú vynikajúcim riešením pre ľudí, ktorí chcú zvýšiť komfort spánku pri obmedzenom priestore. Matrace tohto rozmeru sa používajú na jednolôžkové postele, poschodové postele a rozkladacie pohovky, kde môže byť štandardný rozmer matraca jednoducho príliš veľký. Takéto plošné matrace sa dobre hodia aj do malých spální, detských izieb a izieb pre hostí, teda všade tam, kde je obmedzený priestor. Napriek malým rozmerom poskytujú vrchné matrace 90 x 200 špičkovú kvalitu spánku v pohodlí. Topperové matrace 90 x 200 sú tiež výbornou voľbou pre študentov a všetkých, ktorí si prenajímajú byt alebo sa dočasne zdržiavajú na určitom mieste.

Najobľúbenejšie matrace 90 x 200

Vrchné matrace v našej ponuke pozostávajú z jednej alebo viacerých vrstiev. Výber matraca by mal závisieť od našich individuálnych preferencií. Ponúkame topperové matrace vyrobené okrem iného z:

  • Latex - je pružný a priedušný, chráni nositeľa pred nadmerným potením a prehriatím. Materiál sa prispôsobí telu, aby pohodlne sedel;
  • termoelastická pena Visco - reaguje na hmotnosť aj teplotu tela, a preto sa dokonale prispôsobí jeho tvaru;
  • polyuretánovápena- je odolná voči deformácii, pružnejšia a flexibilnejšia
  • kokosové vlákno - rozhodne pevnejšie ako ostatné, odolné voči deformácii, najlepšie pre tých, ktorí ocenia tvrdé matrace.

Vrchné matrace 90 x 200 poskytujú vysokú úroveň pohodlia a správnu oporu pre našu chrbticu počas spánku. Sú ideálnym riešením pre tých, ktorí si cenia ergonómiu, praktickosť a, samozrejme, pohodlie. Rozmer 90 x 200 cm je štandardný a hodí sa na väčšinu jednolôžkových postelí. Nezabudnite však, že správna veľkosť nie je všetko. Venujme pozornosť aj faktorom, ako je typ použitého materiálu alebo stupeň tvrdosti matraca, označený symbolom H1 až H5.

Vrchné matrace s rozmermi 90 x 200 cm, ktoré sú k dispozícii v mnohých variantoch a s rôznymi vrstvami materiálu, sú dokonalým doplnkom jednolôžkových postelí, poschodových postelí alebo rozkladacích pohoviek, kde sa štandardný matrac môže ukázať ako príliš objemný. Sú tiež ideálnou voľbou do menších spální, detských izieb a izieb pre hostí, kde je dôležitý každý centimeter priestoru. Je to nielen praktické a relatívne lacné riešenie, ale aj záruka pohodlia a zdravého, hygienického spánku. Použitie kvalitného vrchného matraca sa premieta do celkového životného komfortu a lepšej pohody.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom