Matrace zo studenej peny 90x200 cm

Hľadáte pohodlný matrac zo studenej peny s rozmermi 90 × 200 cm? Ste na správnom mieste. V tejto kategórii sme zhromaždili matrace pre jednolôžkové postele so šírkou 90 cm a 200 cm, ktoré majú v konštrukcii vysoko elastickú polyuretánovú penu. Táto pena sa nazýva "studená pena" vďaka prítomnosti otvorených buniek, ktoré umožňujú cirkuláciu vzduchu. Takéto matrace odvádzajú prebytočné teplo a vlhkosť, čím vytvárajú ideálne prostredie na spanie. Poobzerajte sa v tejto kategórii a vyberte si matrac zo studenej peny 90 × 200 za najlepšiu cenu. 

Filtr dle ceny:

69,00 €

895,00 €

Celkový počet výrobkov: 17

Celkový počet výrobkov: 17

Oplatí sa kúpiť matrac zo studenej vysoko elastickej peny?

Áno, matrace zo studenej peny sú pohodlné, majú vynikajúcu pružnosť, zachovávajú tvar a majú dlhú životnosť. Ide o modely, ktoré obsahujú vrstvu vysoko elastickej peny, ktorá zaručuje vynikajúcu priedušnosť. Vyrovnáva teplotné rozdiely - ideálne pre ľudí, ktorí si radi ľahnú do chladnej postele a nechcú sa v noci prehrievať. Vďaka stredne pevnému polyuretánovému jadru je materiál zároveň veľmi stabilný a zaručuje pohodlie. Nezabudnite si vybrať mäkkosť matraca zo studenej peny 90 × 200 podľa svojej hmotnosti a preferencií.

Aká je mäkkosť matracov zo studenej peny 90 × 200?

Mäkkosť matracov zo studenej peny 90 × 200 sa líši a závisí nielen od mäkkosti samotnej peny, ale aj od vlastností ostatných zložiek. Napríklad penový matrac obohatený o masážnu vrstvu studenej HR peny môže mať tvrdosť H3. Na druhej strane matrac z HR peny s ďalšou vrstvou kokosu sa bude vyznačovať tvrdosťou H4. Úroveň mäkkosti/tvrdosti matraca sa volí podľa hmotnosti a preferencií osoby, ktorá ho bude používať. Všeobecne platí, že čím ťažšia je osoba, tým tvrdší by mal byť matrac.

Pohodlný matrac zo studenej peny 90x200 - prehľad vlastností

Studená HR pena:

  • prepúšťa vzduch a odvádza teplo, čo má pozitívny vplyv na hygienu spánku,
  • v pene sa nehromadí vlhkosť, prach ani alergény, takže je ideálna pre alergikov,
  • dobre sa prispôsobuje prirodzeným krivkám chrbtice a poskytuje oporu po celej dĺžke tela,
  • je odolný voči deformácii a zachováva si svoje vlastnosti počas mnohých rokov používania,
  • môžu byť vhodné aj pre najmenších - pozri matrace pre deti.

Matrac zo studenej peny 90 × 200: cena

Jednozložkové matrace zo studenej peny 90 × 200 sú najlacnejšie. Drahšie sú naopak modely pozostávajúce z viacerých vrstiev, ako je profilovaná pamäťová pena, latexová vrstva, kokosová pena a studená HR pena. Najdrahšie sú spravidla taštičkové matrace obohatené o vrchné chladiace vrstvy. Poobzerajte sa v tejto kategórii a vyberte si najlepší matrac so studenou penou ako jednou zo zložiek. Nemôžete nájsť ideálny matrac pre vás? Nazrite do ostatných kategórií, použite vyhľadávacie filtre alebo nás kontaktujte - pomôžeme vám vybrať matrac individuálne podľa vašich potrieb.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom