Detské matrace pre školský vek 6-12 rokov

Hľadáte pre svoje dieťatko matrac vynikajúcej kvality? Model, ktorý bude vynikať svojou triedou, odolnosťou a bezpečným používaním? Ak áno, máme niečo pre vás! V našej ponuke nájdete kvalitné detské matrace - pre najmenšie batoľatá aj ideálne modely pre deti vo veku od 6 do 12 rokov. Pozrite si podrobnosti o kategórii nižšie a užite si nákupy!

Filtr dle ceny:

69,00 €

274,00 €

Celkový počet výrobkov: 10

Celkový počet výrobkov: 10

Matrace pre deti do 12 rokov - celý rad možností

V sortimente nášho obchodu Dobresny.sk nájdete širokú ponuku matracov pre deti. Patria medzi ne modely pre deti do 3 rokov, ako aj matrace pre o niečo staršie deti. Ponúkané výrobky sa líšia rozmermi a konštrukčnými detailmi, ale všetky majú jedno spoločné - najvyššiu, bezchybnú kvalitu, potvrdenú oficiálnym certifikátom OKEO TEX. Aké matrace pre deti od 6 do 12 rokov vám môžeme ponúknuť? V ponuke máme penové modely, vyrobené z kvalitnej polyuretánovej peny, ako aj pružinové matrace. Takmer všetky sú vybavené ďalšími funkčnými vrstvami alebo prvkami. Patrí k nim vrstva s výťažkom z aloe vera, vložka zo stlačených kokosových šupiek a vonkajší snímateľný ochranný poťah. Všetky tieto prvky majú pozitívny vplyv na triedu samotného matraca aj na komfort používania.

Detský matrac - kvalita a odolnosť

Naše detské matrace sa vyznačujú predovšetkým dokonalou kvalitou vyhotovenia. Je to aj priamo z nej vyplývajúca trvanlivosť a pôsobivá odolnosť. Tieto modely zvládnu každodenné, dlhodobé používanie. Sú odolné voči mechanickému poškodeniu a trvalej deformácii. Vďaka tomu dokážu svojim používateľom slúžiť dlhý čas bez toho, aby stratili svoju pružnosť, kvalitu alebo pohodlie!Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom