Matrace z pamäťovej peny 80x200 cm

Spánok je stav, v ktorom by malo celé telo odpočívať. Nie každá poloha, ktorá je pre vás pohodlná, je zdravá pre chrbticu (napríklad spánok na boku). Matrace z pamäťovej peny 80 × 200 neutralizujú tlak na chrbticu, ktorá podporuje telo v nepohodlnej polohe. Vaše stavce a svaly sa môžu uvoľniť a vy sa lepšie vyspíte a budete mať energiu na produktívny deň. Pamäťová pena má množstvo výhod, preto sú matrace s touto výplňou obľúbené u náročných zákazníkov. V tejto kategórii sme zhromaždili všetky matrace s pamäťovou penou s rozmermi 80 × 200 cm. Zoznámte sa s nimi lepšie! 

Filtr dle ceny:

83,00 €

399,00 €

Celkový počet výrobkov: 20

Celkový počet výrobkov: 20

Od matracov z pamäťovej peny NASA do 80 × 200

Je zaujímavé, že materiál pamäťového typu bol vyrobený pred viac ako polstoročím špeciálne pre NASA na neutralizáciu preťaženia, ktorému sú vystavení astronauti. Tento typ peny je inteligentný - keď sa stlačí, zostane na chvíľu v zmenenej podobe a potom sa pomaly vráti do pôvodného tvaru. Hoci sa vo vesmíre neosvedčila (po stlačení zostala zdeformovaná), ukázalo sa, že je ideálna pre pozemské podmienky. Takto vznikli vankúše a časom aj matrace z tvarovej peny v celej škále veľkostí. 

Čo znamená pamäťová pena?

Pamäťová pena je termoelastický materiál. Pôsobením tepla sa pena jemne zhrnie a prispôsobí sa krivkám tela. Okolitý povrch naopak zostáva pevný a pružný. Vďaka tomu matrace z pamäťovej peny 80 × 200 umožňujú zachovať správnu polohu pri spánku. Sú hodnotené ako ešte pohodlnejšie ako matrace z HR peny a sú rovnako ľahké a odolné.

Je pamäťová pena dobrá? Výhody penových matracov

Matrac z pamäťovej peny: 

  • je mimoriadne pohodlná - zaručuje pokojný spánok a tým aj energiu na produktívny deň,
  • poskytuje chrbtici správnu oporu
  • svaly a stavce sa môžu uvoľniť, čím sa zabezpečí pokojný spánok,
  • výborne izoluje a zároveň nezvyšuje potenie pokožky,
  • zaručuje vysokú hygienu spánku - neabsorbuje pot, takže nevydáva nepríjemný zápach ani po dlhom používaní,
  • Obmedzená savosť tiež zabraňuje vzniku škvŕn, čo je dôležité napríklad pri malých deťoch, keď sa odúčajú od prsníkov,
  • je hypoalergénna - pamäťová pena je kompaktná, čo obmedzuje prenikanie plesní a baktérií do jej štruktúry,
  • je odolná - je vysoko odolná voči opotrebovaniu, pretože pamäťová pena je odolná voči prepichnutiu alebo trvalým otlakom. 

Matrace z pamäťovej peny 80 × 200 - cena

Aká je cena matraca z pamäťovej peny 80 × 200? Nájdete tu cenovo výhodné výrobky - lacné matrace s penou VISCO v tomto rozmere kúpite za menej ako 500 PLN. Existujú aj exkluzívne matrace za niekoľko tisíc zlotých. Cena závisí od konštrukcie matraca, ktorá sa zvyčajne skladá z niekoľkých vrstiev - termoelastická pena je zvyčajne jednou z najvyšších úrovní, čo zvyšuje komfort matraca. 

Vyberte si ideálny matrac pre vás

Nakupujte v tejto kategórii a vyberte si najlepší matrac z pamäťovej peny 80 × 200 - produkty sú pripravené na odoslanie. Nie je tu to, čo hľadáte? Pozrite sa na širšiu kategóriu penových matracov. Máme široký výber za výhodné cenyKontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom