Matrace z pamäťovej peny 90x200 cm

Penové matrace sú v súčasnosti veľmi obľúbené, pretože sú ľahké, hypoalergénne, pohodlné a odolné. Matrace z pamäťovej peny alebo VISCO sa tešia ešte vyššej úrovni prepracovanosti - v tejto kategórii sme zhromaždili produkty matracov z pamäťovej peny 90 × 200 cm. Zoznámte sa s nimi bližšie, pretože sa líšia konštrukciou, mäkkosťou a nosnosťou. Okrem pamäťovej peny môžu mať kokosovú, taštičkovú alebo aloe vera vložku. Ktorý matrac vám bude dokonale vyhovovať? 

Filtr dle ceny:

81,00 €

458,00 €

Celkový počet výrobkov: 25

Celkový počet výrobkov: 25

Je termoelastická pena zdravá?

Ako fungujú matrace z pamäťovej peny 90 × 200? Ide o matrace, ktoré sa prispôsobujú tvaru tela. Pena mení tvar pod vplyvom teploty a poskytuje vášmu telu stabilnú, ale mäkkú oporu. Vďaka tomu sa počas spánku uvoľnia vaše svaly a vy sa lepšie vyspíte. Keď vstanete, matrac sa vráti do svojho pôvodného tvaru. Termoelastická pena sa teší pozitívnym hodnoteniam a odporúčajú ju aj fyzioterapeuti.

Hypoalergénne vlastnosti matracov s tvarovou pamäťou

Pamäťová pena sa považuje za hypoalergénny materiál, pretože je kompaktná a neuchováva roztoče a baktérie. Neabsorbuje vlhkosť ani pot, a preto vytvára nepriaznivé prostredie pre plesne, ktoré zvyšujú alergické reakcie. Zdravý matrac je matrac, ktorý vyhovuje potrebám a hmotnosti osoby, ktorá na ňom leží. Sú matrace z pamäťovej peny mäkké alebo tvrdé?

Matrac z pamäťovej peny 90 × 200 - je mäkký alebo tvrdý?

Matrace z pamäťovej peny 90 × 200 môžu byť tvrdé aj mäkké matrace - záleží na tom, koľko vrstiev sa dopĺňa. Napríklad vrstva kokosu pod pamäťovou penou stuží lôžko a zvýši jeho tvrdosť na H4 alebo H5. Zvyčajne sú však matrace z pamäťovej peny stredne mäkké (H3) alebo stredne tvrdé (H5) - podrobnosti nájdete v popisoch konkrétnych výrobkov v tejto kategórii.

Matrace z pamäťovej peny 90 × 200 - pre koho je to dobrá voľba?

Matrace z pamäťovej peny 90 × 200 sú určené na jednolôžko alebo manželskú posteľ so šírkou 180 cm - v druhom prípade potrebujete dve jednotky. Výber sa odporúča pre ľudí:

  • Tí, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta a poruchami držania tela,
  • Tí, ktorí trpia vážnymi chorobami a ochoreniami kostry, ako je ischias alebo osteoporóza, ako aj tí, ktorí ležia - požiadajte svojho rehabilitačného lekára alebo fyzioterapeuta o odporúčanie zdravotného matraca,
  • mladé - matrace z pamäťovej peny 80 × 200 sa odporúčajú pre dospievajúcich a deti, pretože podporujú správne držanie tela počas spánku, 
  • pre alergikov - keďže matrac je hypoalergénny, nezhromažďuje prach a roztoče, ani nie je prostredím vhodným pre rast plesní, 
  • Pre páry s rôznou hmotnosťou - vlastnosťou pamäťovej peny je jej schopnosť izolovať pohyb, čo znamená kvalitnejší spánok pre dvoch. Pohyby jednej osoby neovplyvňujú spánok tej druhej, takže dva matrace z pamäťovej peny 90 × 200 môžu byť správnou voľbou pre manželskú posteľ. 

Matrace z pamäťovej peny 90 × 200 - cena

Ceny matracov z pamäťovej peny s rozmermi 90 × 200 cm sa pohybujú od niekoľkých stoviek zlotých až po niekoľko tisíc zlotých. Najlacnejšie sú jednovrstvové alebo dvojvrstvové penové matrace, najdrahšie sú jednotky s chladiacimi gélmi, multikapsami a ďalšími modernými vrstvami. Vyberte si svoju možnosť - pomôžu vám vyhľadávacie filtre na našej webovej stránke.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom