Matrace penové 140x200 cm

Penové matrace s rozmermi 140 × 200 cm sa postarajú o pohodlný spánok a odpočinok. Budú dobrou voľbou pre páry s obmedzeným priestorom v spálni, ale aj pre jednotlivcov, ktorí ocenia pohodlie. V tejto kategórii vám predstavujeme kolekciu penových matracov 140 × 200 cm, vďaka ktorým si oddýchnete a konečne sa dobre vyspíte. Výber správneho matraca do vašej postele je mimoriadne dôležitý a nemal by sa podceňovať. Od jeho kvality do veľkej miery závisí vaše zdravie a pohoda. Pozrite si návrhy, ktoré sme pre vás pripravili.

Filtr dle ceny:

117,00 €

1212,00 €

Celkový počet výrobkov: 25

Celkový počet výrobkov: 25

Penový matrac 140 × 200 cm - pre všetky rozpočty

Jednou z najväčších výhod penových matracov je ich široká dostupnosť a nízka cena. Vďaka tomu mnoho ľudí siahne práve po tomto modeli. Oplatí sa vybrať si penový matrac 140 × 200 cm? Odpoveď na túto otázku je jednoduchá. Áno. Matrac z kvalitnej peny vám môže slúžiť roky bez toho, aby stratil svoje vlastnosti. Samozrejme, v tomto prípade veľa závisí od jeho typu, použitých vrstiev a značky. Medzi našou ponukou nájdete výplne postelí, ktoré sú pevne vyrobené a vydržia roky. Pozrite si aj ďalšie kategórie, napríklad matrace latexowe, kde nájdete latexové matrace a ďalšie.

Penové matrace 140 × 200 cm sa dokážu prispôsobiť tvaru tela, čo je nepochybne ich najväčšia výhoda. Dobrým príkladom je pamäťová pena, ktorá reaguje na telesné teplo. Ďalšou dôležitou vlastnosťou penových matracov je eliminácia tlakových bodov, napríklad na bokoch, ramenách alebo rukách, takže počas spánku nedochádza k nadmernému tlaku. Za zmienku stojí aj hypoalergénny charakter matracov. Nedarí sa na nich roztočom a plesniam, takže budú dobrou voľbou pre alergikov.

Penové matrace 140 × 200 - názory

Ak si plánujete kúpiť produkty, ako sú penové matrace 140 × 200, určite vám pomôžu recenzie od ostatných zákazníkov. Naše matrace sa tešia veľmi dobrým hodnoteniam. Väčšina zákazníkov poukazuje na to, že tieto modely sú univerzálne a ideálne na spanie pre samých aj pre dvoch. Povrch z kvalitnej peny je zárukou dlhého používania, ako aj zdravého spánku. Naše penové matrace s rozmermi 140 × 200 cm si zachovávajú svoje vlastnosti po celé roky. Poskytujú vynikajúcu oporu chrbtice a sú hypoalergénne. Mnohí zákazníci tiež poukazujú na to, že sú pri spánku tichšie ako taštičkové modely. Ak vás váš matrac obťažuje, pretože posteľ vŕzga pri každej zmene polohy, naše výrobky vás určite oslovia.

Odborné poradenstvo pri výbere matraca

Výber dobrého matraca vôbec nie je taká jednoduchá úloha, ako by ste si mohli myslieť. Pri výbere dobrého penového matraca 140 × 200 cm je potrebné zvážiť mnoho dôležitých vecí. Ak nemáte čas skúmať rôzne modely matracov a chcete rýchlo nakúpiť, obráťte sa na nás. Pomôžeme vám vybrať model, ktorý bude vyhovovať vašim preferenciám a potrebám. Pozrite si aj ďalšie produkty v našej ponuke - máme veľký výber chráničov matracov https://www.dobresny.sk/nabytok/chranic-matrace/stranka-1-24.html.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom