Matrace taštičkové 80x200 cm

Taštičkové matrace s rozmermi 80 × 200 cm poskytujú ideálny priestor na spanie pre jednu osobu. Sú dobrou možnosťou výplne jednolôžkových postelí. Takéto matrace môžete umiestniť do detských postelí, postelí pre hostí, hoci sa budú dobre hodiť aj do malých spální. Ponúkame taštičkový matrac s rozmermi 80 × 200 cm vyrobený modernou technológiou z kvalitných materiálov. Môžete sa teda spoľahnúť na zdravý a pohodlný spánok. Ak ste doteraz spali na nepohodlnej posteli, náš matrac vám konečne umožní kvalitný spánok. Pozrite si našu kategóriu taštičkových matracov 80 × 200 a v prípade otázok nás kontaktujte.

Filtr dle ceny:

120,00 €

399,00 €

Celkový počet výrobkov: 21

Celkový počet výrobkov: 21

Vreckový matrac 80 × 200 cm - prečo si ho vybrať?

Taštičkový matrac s rozmermi 80 × 200 cm je dobrou voľbou pre milovníkov tvrdších povrchov na spanie. Určite poteší aj ťažších ľudí, pretože je pružný a prispôsobí sa krivkám tela. Taštičkový matrac je vyrobený z nezávislých pružín usporiadaných v špeciálnych vreckách. Stojí za to vedieť, že každá pružina umiestnená v matraci pracuje nezávisle od ostatných. Práve vďaka tomu telo získava primeranú oporu. Štruktúra taštičkového matraca 80 × 200 zabezpečuje dobrú cirkuláciu vzduchu, čo znamená, že podporuje udržiavanie optimálnej teploty počas spánku. Lepšie vetranie vám tiež dáva možnosť udržiavať matrac v dobrom stave. Pozrite si aj ďalšie kategórie v našom obchode, ponúkame aj matrace pre seniorov.

Taštičkové matrace 80 × 200 - cena

Taštičkové matrace s rozmermi 80 × 200 cm sú investíciou do zdravia a pokojného spánku. Cena taštičkových matracov sa môže líšiť v závislosti od vybraného modelu, rozmeru, ako aj ďalších funkcií. V sortimente nášho obchodu sú taštičkové matrace 80 × 200 cm dostupné za výhodné ceny. Ponúkame široký výber nábytku do spálne. Ponúkame aj prikrývky, vankúše, jednolôžkové postele do spální. Pozrite si kategóriu postelí na stranka.

Vreckový matrac 80 × 200 - recenzie používateľov

Recenzie vreckových matracov 80 × 200 cm potvrdzujú ich vysokú kvalitu. Vreckové modely zákazníci oceňujú predovšetkým pre ich pohodlie, vhodnú úroveň tvrdosti a pevnú oporu tela počas spánku. Keďže v tomto prípade každá pružina pôsobí nezávisle od druhej, základňa poskytuje dobrú oporu chrbtici a zvyšuje tak komfort odpočinku. Taštičkové matrace sa odporúčajú najmä ľuďom, ktorí bojujú s bolesťami svalov a chrbta. Pohodlný matrac môže tento problém zmierniť. Pružinové modely sú veľmi pohodlné a môžu vydržať mnoho rokov. Sú ideálne pre ťažších ľudí, pretože poskytujú maximálne pohodlie počas spánku a odpočinku.

Premýšľate, ktorý matrac si vybrať? Napíšte nám alebo nám zavolajte a my vám odborne poradíme. Nezabúdajte, že kúpa matraca je investícia na veľmi dlhú dobu, preto musí byť vaše rozhodnutie veľmi dobre premyslené. Matrac prispôsobte svojim individuálnym potrebám a zvyklostiam.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom