Detské matrace pre staršie ako 12 rokov

V obchode Dobresny.sk máme matrace pre každého. Kvalitné penové, taštičkové a latexové matrace úspešne splnia očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. V našej ponuke nájdete ako modely vytvorené s ohľadom na dospelých, tak aj matrace pre najmenšie a o niečo staršie deti či tínedžerov. Odporúčame vám oboznámiť sa s našou ponukou a kategóriou matracov pre staršie deti!

Filtr dle ceny:

77,00 €

282,63 €

Celkový počet výrobkov: 11

Celkový počet výrobkov: 11

Matrac pre tínedžera - kvalita je prvoradá

Čím sa líšia matrace z našej ponuky? Vyznačujú sa mnohými výhodami, ale tou najdôležitejšou je nepochybne ich vysoká kvalita. Každý matrac pre tínedžera dostupný v našom obchode je vyrobený z vynikajúcich materiálov, starostlivo vybraných a upravených tak, aby poskytovali pohodlie a pomáhali starať sa o vaše zdravie.

Matrace pre staršie deti - veľký výber modelov

Ako odborníci s dlhoročnými skúsenosťami vieme, aké dôležité je vybrať si správny matrac, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a očakávaniam. Vieme tiež, aká dôležitá je kvalita a pohodlie matraca pre najmenších. Je zárukou efektívneho a zdravého spánku, ktorý je potrebný na to, aby sa deti a dospievajúci správne vyvíjali. S ohľadom na to sme pripravili veľký a pestrý katalóg matracov. Ide o modely, ktoré sa líšia veľkosťou, jednotlivými parametrami a vlastnosťami, pričom sú rovnako kvalitné.

V našej ponuke nájdete matrace pre deti a dospievajúcich z kvalitnej peny, taštičkové a latexové matrace. Tieto modely sú navyše obohatené o funkčné vrstvy a prvky, ako je kokosová vložka, pena s výťažkom z aloe vera alebo vonkajší snímateľný poťah. Vďaka veľkému výberu matracov si každý ľahko nájde ten ideálny pre seba! Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom