Čalúnené nástenné panely

Nástenné panely elegantne skrášlia povrch stien a dodajú vašej miestnosti charakter. Nájdete u nás panely čalúnené kožou, ale aj semišovou látkou Trinity. Čalúnené panely môžu slúžiť ako perfektná podpera postele, môžu nahradiť vzhľad čela postele a tiež môžu pomôcť pri odhlučnení priestoru. Nástenné panely sú skvelým spôsobom, ako zmeniť vzhľad a atmosféru celej miestnosti, existujú v rôznych farebných variantoch a rôznych veľkostiach.

Filtr dle ceny:

20,00 €

33,00 €

Celkový počet výrobkov: 6

Celkový počet výrobkov: 6

Čalúnené panely - prečo si ich vybrať?

Snívate o útulnom a pohodlnom interiéri? Čalúnené panely môžu byť pre vás ideálnym riešením, pretože nielenže dodajú miestnosti charakter, ale poskytujú aj výnimočné pohodlie. Vyrobené z panelov vystlaných špongiou a penou a potiahnutých látkovým čalúnením vytvárajú jedinečnú dekoráciu, ktorá priestor oživí. Zistite, či sa čalúnené stenové panely hodia aj do vašej domácnosti!

Estetické a funkčné - stenové panely v interiérovom dizajne

Vďaka svojej univerzálnosti sú stenové panely ideálne do každého interiéru, dokonca aj do malých priestorov. Sú nielen atraktívnou dekoráciou, ale aj praktickým riešením.

Pomocou panelov je možné účinne zakryť všetky druhy chýb alebo nedokonalostí na stenách a dodať tak miestnosti úplne nový vzhľad.

Nástenné panely ponúkajú neobmedzené možnosti dizajnu, ktoré umožňujú komplexnú premenu aj tých najmenej zaujímavých interiérov. Osvieženie obývačky alebo spálne pomocou stenových panelov premení nezaujímavé priestory na inšpiratívne miesta a dodá im nový, originálny výraz.

Moderný šik - čalúnené panely na stenu

Čalúnené stenové panely sú dokonalým riešením všade tam, kde často sedíme a opierame sa o stenu. V spálni môžu pôsobiť ako bezhlavé predĺženie postele alebo pokryť celú stenu za posteľou a vytvoriť tak pôsobivý priestor. 

Okrem toho môže vhodne zvolené osvetlenie zdôrazniť estetické vlastnosti panelov a vniesť do miestnosti harmonickú a útulnú atmosféru. Kľúčovým prvkom je súlad čalúnených panelov so zvyškom interiéru, preto sa odporúča zvoliť jemné farby, ktoré majú upokojujúci účinok a podporujú pokoj pred spaním.

Čalúnené stenové panely - nielen dekoratívny, ale aj funkčný prvok

Čalúnené stenové panely sú dokonalým riešením nielen na odhlučnenie steny, najmä keď hluk susedov ruší náš pocit intimity, ale aj ako prvok, ktorý nášmu interiéru dodáva útulnosť, mäkkosť a teplo. Vďaka svojej univerzálnosti sú ideálnou voľbou do malých bytov v panelákoch aj ako dekoratívny prvok v minimalistických loftoch.

Okrem toho čalúnené panely, ktoré sa používajú v obytných miestnostiach na komunikáciu, chránia steny pred poškodením alebo odieraním farby a zároveň im dodávajú estetický akcent. Nezanedbateľné je aj to, že panely môžu slúžiť ako účinné vymedzenie jednotlivých zón v obytnom priestore, čím získajú miestnosti nový funkčný a estetický rozmer.

Stenové panely - z čoho môžu byť vyrobené?

Nástenné panely sú v súčasnosti mimoriadne módnym prvkom interiérového dizajnu, ktorý dokáže úplne zmeniť charakter každej miestnosti. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, od dreva až po PVC a MDF, a ponúkajú širokú škálu dizajnových možností. 

Vodotesné PVC panely sú napríklad vynikajúcou voľbou pre kúpeľne, pretože poskytujú funkčnosť aj estetiku. Ich univerzálnosť umožňuje natrieť ich akoukoľvek farbou, čo prispieva k ich obrovskej popularite. Okrem toho môžu tieto panely imitovať rôzne materiály, ako je betón, tehla alebo oceľ, čím dodávajú interiéru surový, industriálny charakter a veľmi nápadne menia jeho vzhľad.

Kde sa budú hodiť čalúnené panely?

Treba poznamenať, že čalúnené panely sú mimoriadne univerzálne, takže sú ideálne pre väčšinu miestností, najmä pre spálňu alebo kúpeľňu. Ich použitie sa neobmedzuje len na funkciu mäkkého operadla postele alebo pohovky - môžu slúžiť aj ako dekoratívna ozdoba televíznej steny, elegantný okenný výklenok alebo praktické sedadlo v predsieni.

Stenové panely - hlavné výhody

Jednou z hlavných výhod čalúnených panelov je ich jednoduchá inštalácia a možnosť samostatného pripevnenia pomocou montážneho lepidla alebo suchého zipsu, čo umožňuje kedykoľvek rýchlo zmeniť usporiadanie. Okrem toho má vynikajúca akustická izolácia čalúnených panelov pozitívny vplyv na zníženie hluku a zlepšenie akustického komfortu v miestnosti. Ich tepelnoizolačné vlastnosti z nich na druhej strane robia estetickú ochranu pred chladom a poskytujú dodatočnú úroveň tepelného komfortu v miestnosti.

Čalúnený stenový panel - bohatstvo materiálov a vzorov

Keď si predstavíme textúru steny, zvyčajne sa nám vybaví štetcová farba alebo vápenná krieda. Čo by ste však povedali na zamatový nástenný panel čalúnený v glamour štýle? Čo tak satén alebo koža?

Čalúnené nástenné panely sú nielen praktické, ale zároveň dodajú každej miestnosti eleganciu, najmä ak sú luxusne spracované. Súčasným trendom je používanie rôznych farieb a vzorov, ktoré vybočujú z tradičných neutrálnych tónov. Interiéroví dekoratéri sa obracajú k tmavozelenej, zlatej a bohato zdobeným látkam, aby vytvorili nezvyčajné kulisy, ktoré potešia zmysly. Dokonca aj hnedý alebo čierny čalúnený nástenný panel môže vytvoriť krásny a elegantný interiér.

Nástenné panely na mieru

Je možné objednať panely na mieru, ktoré sa dajú prispôsobiť konkrétnym rozmerom miestnosti.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom