Vankúše

Vankúš poskytuje dostatočnú oporu hlave počas spánku, čo je veľmi dôležité pre zdravie a pohodlie používateľov. Niet divu, že trávime toľko času jeho výberom! Ako by mal vyzerať dokonalý vankúš? Odpoveď závisí od individuálnych preferencií. Perové vankúše sú odolné a nestrácajú svoj tvar. Jedinečnou, prirodzenou vlastnosťou peria je aj termoaktivita. Vďaka tomu sa počas spánku neprehrieva ani nechladí. Perový vankúš sa radí ako prémiový a luxusný produkt, ktorý v dávnych časoch používali iba králi a vznešene bohatí ľudia. Syntetické vankúše a ergonomické sú často vyberané pre svoju cenu, ale aj pre svoje antialergické vlastnosti. Tieto typy výrobkov môžu byť potiahnuté bavlnou alebo mikrovláknom. Posledne menovaný materiál si získava stále väčšie uznanie vďaka svojim antistatickým vlastnostiam. Pokiaľ ide o výplne, používajú sa polyesterové vlákna, často doplnené antibakteriálnymi a antialergickými látkami.

Filtr dle ceny:

7,00 €

110,00 €

Celkový počet výrobkov: 32

Celkový počet výrobkov: 32

Dobre zvolené doplnky do spálne nielen zvyšujú pohodlie, ale pomáhajú aj zabezpečiť efektívny zdravý spánok, preto je tak dôležité nájsť správny vankúš na spanie. Najlepšie vankúše poskytujú vynikajúcu oporu krku a pomáhajú tak znižovať bolesť. V našej ponuke nájdete pohodlné vankúše na spanie v rôznych veľkostiach. Ktorý by ste si mali vybrať? Poradíme vám, na čo sa pri kúpe zamerať a ktorý vankúš vám bude najlepšie vyhovovať. V našom internetovom obchode nájdete nielen mäkké vankúše, ale aj profesionálne ortopedické vankúše. Pozývame vás, aby ste si pozreli našu ponuku.

Má vankúš vplyv na kvalitu spánku?

Nie každý si uvedomuje, že výber vankúša na spanie má veľký vplyv na kvalitu spánku! Práve vankúš umožňuje polohovať krk a hlavu tak, aby nedochádzalo k namáhaniu hornej časti chrbtice. V dôsledku spánku bez vankúša už chrbtica nie je vo svojej prirodzenej polohe: svaly chrbtice nie sú uvoľnené, takže sa môžete zobudiť s bolesťami chrbta alebo stuhnutím krku. Namiesto toho, aby ste sa vystavovali takýmto nepríjemnostiam, zvoľte si radšej pohodlné vankúše, ktoré vám zabezpečia efektívny odpočinok a hlboký, neprerušovaný spánok.

Veľký vankúš: kedy bude najlepšie fungovať?

Veľký vankúš je určený predovšetkým pre ľudí, ktorí chcú lepšiu oporu chrbta. Veľký vankúš je ideálny nielen na spanie, ale aj na relaxáciu v posteli - napríklad pri čítaní. Veľký vankúš je tiež častou voľbou pre vysokých a dobre stavaných ľudí, ktorým malý vankúš nemusí stačiť. Dôležité je, aby ste pri výbere vankúša venovali pozornosť aj svojmu matracu: ak je veľmi mäkký, veľký vankúš môže byť príliš vysoký. Dobrým zvykom je kúpiť si vankúše vo viacerých veľkostiach a skombinovať ich tak, aby vám boli čo najpohodlnejšie.

Malý vankúš: nepostrádateľný doma aj mimo neho

Klasický malý vankúš je pre mnohých nepostrádateľným doplnkom spálne na spanie, zdriemnutie, odpočinok na pohovke alebo... cestovanie. Malý vankúš je ideálny nielen pre ľudí, ktorí spia doma, ale aj pre tých, ktorí často cestujú. Nemusíte obetovať pohodlie: malý vankúš nezaberá príliš veľa miesta a zároveň je ideálny na podporu krku. Malý vankúš sa bude páčiť aj mladším používateľom: zmestí sa do detskej postele a poskytuje správnu oporu pre detskú chrbticu. Malý vankúš bude dobrou voľbou aj pre tých, ktorí nemajú radi vysoké vankúše. Hoci je malý, poskytuje veľké pohodlie.

Pohodlné ortopedické vankúše: profesionálne príslušenstvo pre každého

Mäkké vankúše plnené perím - nie sú pre vás? Ak chcete najlepšiu oporu pre krk a chrbticu, vyberte si profesionálny ortopedický vankúš. Fyzioterapeuti ich odporúčajú ľuďom s problémami s chrbticou, ale čoraz obľúbenejšie sú aj u ľudí, ktorí trpia chronickými bolesťami chrbta alebo jednoducho hľadajú vankúše, ktoré pomáhajú udržiavať správnu polohu. Ortopedické vankúše z našej ponuky sú navrhnuté tak, aby umožňovali správnu polohu hlavy, čo môže pomôcť v boji proti nespavosti, chrápaniu, bolesti chrbta, krku alebo ramien.

Výplň vankúšov Jysk a ďalšie: pozrite sa do nášho obchodu

Dekoratívne vankúše sa často vyznačujú menej kvalitnou výplňou. Takéto vankúše môžu v obývačke alebo spálni vyzerať krásne, ale ich používanie nie je veľmi pohodlné. Ak chcete mať dekoračné vankúše, ktoré zároveň poskytujú dobrú oporu chrbta a krku, vymeňte náplň vankúšov Jysk za naše vankúše. Ponúkame vankúše s prírodnou a syntetickou výplňou v najobľúbenejších rozmeroch. To znamená, že ich môžete použiť ako výplň do vankúšov Jysk a iných obľúbených značiek. Ak chcete vytvoriť úplne nový dizajn interiéru, vymeňte obliečky na vankúše a koberec - potom bude mať celý interiér nový, originálny charakter.

Najlepšie vankúše na spanie: široký výber a atraktívne ceny

Pokiaľ ide o vankúše na spanie, v našom online obchode máte veľký výber doplnkov do spálne. Ponúkame vankúše s prírodnou a syntetickou výplňou v rôznych veľkostiach: klasické vankúše, stredne veľké vankúše na spanie a veľké vankúše, ktoré sú ideálne na podporu chrbta. Všetky vankúše sú ušité z kvalitných materiálov a starostlivo spracované, takže vám budú slúžiť dlhé roky. 

Vankúše na spanie: mäkké a pohodlné

Zabezpečte si pohodlie pri spánku a odpočinku; vyberte si najlepšie vankúše na spanie, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám. Vankúš vás bude sprevádzať každý deň - stojí za to zabezpečiť, aby vám poskytoval pohodlie a najlepšiu oporu pre vašu chrbticu a krk. Pozrite si našu ponuku a vyberte si svoj obľúbený variant.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom