Postele s úložným priestorom 90x200 cm

Posteľ je jedným z najdôležitejších kusov nábytku v spálni. Je to miesto, kde denne trávime mnoho hodín, a preto je veľmi dôležité, aby bola pohodlná a funkčná. Posteľ 90x200 s kontajnerom spája obe tieto vlastnosti: poskytuje pohodlný spánok a umožňuje optimálne využitie priestoru. Posteľ 90x200 s úložným boxom je ideálna do menších izieb, ale nielen do nich. Pozrite sa, kedy sa oplatí vybrať si jednolôžkovú posteľ s úložným boxom, a objavte riešenia dostupné v našej ponuke.

Filtr dle ceny:

330,00 €

685,00 €

Celkový počet výrobkov: 5

Celkový počet výrobkov: 5

Posteľ 90x200 s úložným boxom - spôsob, ako lepšie organizovať priestor

Jednolôžková posteľ s úložným priestorom je ideálna všade tam, kde je potrebný ďalší úložný priestor. V bytoch s obmedzeným priestorom má každý meter štvorcový cenu zlata! Posteľ so zásuvkami 90x200 alebo úložným boxom môžete využiť nielen na spanie, ale aj na odkladanie najrôznejších vecí. Do priestrannej komody alebo zásuvky možno uložiť posteľnú bielizeň, prikrývky, vankúše alebo sezónne oblečenie, ale aj čistiace potreby, dekorácie alebo iné predmety, ktoré sa nepoužívajú na dennej báze. Udržiavanie poriadku, ktoré môže byť v malých bytoch trochu zložitejšie, je tak jednoduchšie.

Posteľ s úložným boxom 90x200 - výrazná úspora miesta

Posteľ 90x200 s kontajnerom je ideálnym riešením pre malé spálne, detské izby alebo izby tínedžerov. Ak sa do miestnosti nedá umiestniť ďalšia komoda alebo veľká, priestranná skriňa, posteľ s kontajnerom 90x200 bude dobrou alternatívou. Vďaka tomu sa do malej miestnosti zmestí aj písací stôl alebo hrací kútik. 

Posteľ so zásuvkami 90x200 je vhodná aj na odkladanie hračiek - najmä tých, ktoré vaše dieťa používa denne. Zásuvky sa ľahko otvárajú, takže vaše dieťatko si po skončení hry bude môcť samo odložiť všetky doplnky. Priestranné zásuvky sa budú hodiť aj na uloženie posteľnej bielizne, keď si vaše dieťatko pozve do izby hostí.

Jednolôžková posteľ s boxom - to najlepšie do hosťovskej izby

Ak zariaďujete izbu pre hostí, jednolôžková posteľ s matracom 90x200 bude vynikajúcou voľbou. Malé rozmery a praktický úložný priestor na posteľnú bielizeň alebo iné predmety idú ruka v ruke s pohodlím: takúto posteľ môžete vybaviť kvalitným matracom. Posteľ tohto rozmeru sa dá použiť napríklad aj v pracovni - všade tam, kde chcete prístelku a zároveň nemáte k dispozícii veľa miesta. Jednolôžková posteľ s matracom 90x200 poskytuje pohodlie a zároveň poskytuje ďalší úložný priestor na veci, ktoré nepoužívate každý deň.

Posteľ s boxom 90x200 - moderné riešenia

Ak sa obávate, že posteľ so zásuvkami 90x200 sa nezmestí do úzkej miestnosti a že prístup k zásuvkám bude veľmi ťažký, vyberte si model so zdvíhacím matracom. Rám takejto postele bol namontovaný takým spôsobom, že môžete ľahko zdvihnúť celú konštrukciu a použiť kontajner. Bez problémov sa dostanete aj hlbšie, čo môže byť pri tradičných zásuvkách ťažšie. Vďaka tomu všetkému je kontajnerová posteľ 90x200 veľmi praktická a každodenné používanie kontajnera úplne bezproblémové.

Ceníte si pohodlie? Vyberte si posteľ s úložným boxom 90x200

Hoci je veľká manželská posteľ veľmi pohodlným kusom nábytku, niekedy sa nemôžeme alebo nechceme rozhodnúť pre model tejto veľkosti. Skriňová posteľ 90x200 je model dostatočne široký pre jednu osobu. Do tohto typu postele sa zmestia štandardné matrace, takže nie je problém nájsť riešenie dokonale vyhovujúce vašim osobným preferenciám. Ak zariaďujete spálňu pre jednu osobu, praktická posteľ s kontajnerom 90x200 je najlepším riešením. Samotný kontajner neovplyvňuje pohodlie, takže nemusíte obetovať kvalitu spánku kvôli úložnému priestoru navyše.

Najlepšie postele 90x200 s úlozným prostorem - vitajte

V našej ponuke nájdete postele 90x200 s boxem v mnohých variantoch: môžete si vybrať z rôznych modelov a prevedení. Naše postele sa dokonale hodia do moderných aj klasických interiérov. Naše postele 90x200 s boxem su odolné a pevné - budú vám slúžiť dlhé roky bez potreby častej výmeny. Sú ideálnym riešením pre ľudí, ktorí si cenia funkčnosť, úsporu miesta a poriadok v spálni.
 Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom