Postele 120x200 cm

Postele 120 x 200 cm

Spálňa je miestnosť, ktorá je neoddeliteľne spojená s pohodlím a relaxáciou. Aj malá môže (a mala by) byť zariadená tak, aby jej používanie bolo čistým potešením. Nie vždy je však potrebné zvoliť obrovskú manželskú posteľ. Najmä v menších priestoroch sa dobre uplatnia aj iné veľkosti tohto nábytku. Manželská posteľ s rozmermi 120 x 200 cm s dobre zvoleným matracom umožní páru byť bližšie k sebe bez toho, aby sa obetoval vysoký komfort. Príliš veľká posteľ by sa mohla ukázať ako nefunkčná, ak zaberá väčšinu spálne a nezostáva dostatok priestoru na iný nábytok a pohyb po miestnosti.

Filtr dle ceny:

136,00 €

609,00 €

Celkový počet výrobkov: 33

Celkový počet výrobkov: 33

Spálňové postele 120 x 200 cm - modely nielen pre tínedžerov

Spálňová posteľ 120/200 je modelom, ktorý si vyberajú jednotlivci aj páry. Ako jednolôžková posteľ bude ideálna pre osobu, ktorá oceňuje maximálne pohodlie a dostatok voľného priestoru na spanie alebo jednoducho spí nepokojne a často mení polohu. Moderné postele do spálne s rozmermi 120 x 200 cm, vybavené kvalitným matracom, sú nepostrádateľným nábytkom do malých alebo stredne veľkých spální. Tieto modely sa dobre hodia aj do hosťovských izieb alebo izieb pre tínedžerov. Pre tínedžerov je pohodlný spánok mimoriadne dôležitý - umožňuje im zdravo rásť a zbierať energiu na každodenný vysoký výkon.

Posteľ 120 x 200 cm pre osoby so zdravotnými problémami

Starší ľudia a osoby s rôznymi ortopedickými problémami tiež potrebujú osobitný komfort spánku. Posteľ s rozmermi 120 x 200 cm s matracom vhodne zvoleným podľa ich potrieb im umožňuje pohodlne meniť polohu na spanie a nájsť si takú, ktorá im najviac vyhovuje. Tento rozmer postele je preto vhodný pre jednotlivca so špeciálnymi potrebami. V tejto situácii je menej dôležité, ako posteľ v spálni vyzerá a či narúša proporcie spálne - dôležitejšie je, aby sa na nej dalo pohodlne sedieť a bez problémov vstávať.

Spálňová posteľ 120 x 200 cm s praktickým úložným boxom

Niekedy sa rozhodneme obetovať trochu viac priestoru, aby sme si zabezpečili pohodlnejší spánok. V takejto situácii sa oplatí rozhodnúť pre posteľ do spálne s rozmermi 120 x 200 cm vybavenú špeciálnym kontajnerom. Vďaka tomuto riešeniu sa môžete zaobísť bez časti úložného nábytku. Do kontajnera sa zmestia náhradné lôžkoviny, ako aj mnohé iné predmety, pre ktoré sa v byte ťažko hľadá miesto. Pre malú spálňu sú najlepšou voľbou postele s kontajnermi s horným otváraním, ktoré po otvorení nezaberajú ďalšie miesto.

Drevené postele 120 x 200 cm pre útulnú spálňu

Postele 120 x 200 cm z dreva môžu mať tradičný aj moderný dizajn, preto sa ich pri zariaďovaní spálne vždy oplatí zvážiť. Drevené postele môžu mať ľahký rám s nožičkami alebo môžu byť masívnym nábytkom určeným do klasických spální s veľkou plochou. Takýto kus nábytku má aj dekoratívnu funkciu - najmä ak je vybavený ozdobným čelom. Posteľ z dreva s rozmermi 120 x 200 cm je možnosťou pre milovníkov prírodných materiálov, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru.

Dekoratívna a univerzálna posteľ 120 x 200 cm

Čalúnená posteľ s rozmermi 120 x 200 cm je najčastejšou voľbou pre moderne zariadené spálne. Medzi výhody tohto modelu patrí predovšetkým veľký komfort, ktorý zaručujú, a ich dekoratívnosť. Vďaka širokej ponuke poťahových látok je možné tieto postele zakúpiť v rôznych farbách a vzoroch. Neexistuje štýl interiéru, do ktorého by sa čalúnená posteľ nehodila. Môže mať minimalistický alebo efektný tvar, takže v závislosti od vašich preferencií nám poskytne nielen pokojný spánok, ale stane sa aj ozdobou spálne. Postele s rozmermi 120 x 200 cm sú ľahko dostupné vďaka vysokému dopytu po tomto modeli.

Posteľ 120 x 200 s matracom - pohodlie a dobrý štýl

Zariaďovanie vášho prvého domova je zdrojom radosti a vzrušenia, ale niekedy sa môžete dopustiť chýb, ktoré sa premietnu do nižšej kvality života. Spálňa je miesto, kde by malo byť všetko funkčné a starostlivo premyslené. V malej spálni bude dobre fungovať manželská posteľ s rozmermi 120 x 200 cm - je to najmenší rozmer, ktorý poskytne páru pohodlný odpočinok. Posteľ s matracom 120 x 200 môže stáť aj v izbe dospievajúceho dieťaťa alebo seniora, ktorý potrebuje nielen pohodlie, ale aj dostatok voľného priestoru pri spánku.

Štýlová posteľ do spálne 120 x 200 cm

Spálňa môže byť zariadená v mnohých štýloch - je len na nás, či sa rozhodneme pre jednoduchosť, dekoratívnosť alebo útulnosť. V moderných spálňach s minimalistickým charakterom bude dobre vyzerať biela drevená posteľ do spálne s rozmermi 120 x 200 cm s jednoduchým podhlavníkom alebo úplne bez neho. V glamour spálni v štýle glamour bude lepšia čalúnená posteľ s prešívaným záhlavím v pastelovom odtieni. Posteľ 120/200 v spálni v škandinávskom štýle je zvyčajne čalúnený model vo svetlej farbe - v takýchto interiéroch prevláda najmä sivá a béžová farba.



Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom