Postele s úložným priestorom 140x200 cm

Pohodlná posteľ je základ! Veď v nej trávime podstatnú časť každého dňa.Posteľ 140x200 s úložným priestorom je návrhom pre slobodného muža alebo ženu, ako aj pre páry. Hoci je o niečo užšia ako klasická manželská posteľ, poskytuje maximálne pohodlie a zároveň poskytuje ďalší úložný priestor. Výborne sa uplatní nielen v malých bytoch. Je to tiež možnosť pre tínedžerskú izbu, spálňu kombinovanú so šatňou alebo hosťovskú izbu. Naše postele 140x200 s úložným priestorom sú tou najlepšou voľbou - zoznámte sa s týmto riešením lepšie a vyberte si model dokonale vyhovujúci vašim potrebám.

Filtr dle ceny:

330,00 €

599,00 €

Celkový počet výrobkov: 12

Celkový počet výrobkov: 12

Posteľ 140x200 s boxom - pre pár alebo jednotlivca

Kontajnerová posteľ 140x200 sa výborne hodí ako posteľ pre pár, ako aj pre ľudí, ktorí spia sami. Okrem toho sa do postele s kontajnerom 140 zmestí naozaj veľa, od posteľnej bielizne až po textil alebo sezónne oblečenie. Takéto postele s úložným priestorom 140x200 sa hodia do každej, aj tej najmenšej spálne. Ak si v nej chcete zriadiť aj lacný nočný stolík, posteľ 140x200 s úložným priestorom vám uľahčí zariadenie malého interiéru a zároveň môže nahradiť skriňu na sezónne oblečenie a iný menej často používaný textil.

Malá spálňa? Vyberte si posteľ s úložným boxom 140x200

Pre malé miestnosti sú najvhodnejším riešením postele 140x200 s úložným boxom. V prvom rade získate pohodlnú posteľ, ktorá môže slúžiť jednej alebo dvom osobám. To však nie je všetko - posteľ s kontajnerom 140x200 poskytuje aj ďalší úložný priestor. Úložný kontajner pod posteľou pojme veci, ktoré nepoužívate každý deň, aj veci, ku ktorým potrebujete mať neustály prístup. Namiesto debien alebo škatúľ ukrytých pod klasickou posteľou zvoľte riešenie so špeciálne navrhnutým kontajnerom. Tento model vám uľahčí čistenie a organizáciu predmetov vo vnútri boxu.

Kontajnerová posteľ 140x200 - pohodlie na prvom mieste

Zaujíma vás, či môže byť úložná posteľ 140x200 pohodlná? Úložný systém nemá žiadny vplyv na pohodlie. Celý rám bol navrhnutý tak, aby ste mohli matrac zdvihnúť, ale po zatvorení boxu sa posteľ nijako nelíši od klasického modelu s rámom. V závislosti od vašich potrieb si môžete vybrať penový, latexový alebo bonellový matrac a ďalší vrchný matrac. Praktický podhlavník umožňuje pohodlné ležanie na posteli a zároveň má dekoratívnu funkciu. Aj samotné používanie kontajnera je pohodlné a bezproblémové. Posteľ s boxom je rozhodne pohodlnejšia ako klasická rozkladacia pohovka, ktorú treba pred spaním rozložiť.

Postele s úložným boxom 140x200 - ideálne pre tínedžerov

Mladí ľudia si cenia pohodlie - rovnako ako my všetci! Veľká posteľ pre tínedžera môže byť viac ako len priestor na spanie. Na posteli odpočívajú, hrajú hry, rozprávajú sa s priateľmi alebo sa učia. Posteľ 140 s úložným boxom je pohodlná, "dospelácka" posteľ, ktorá sa bude dobre vynímať v menšej izbe tínedžera. Do veľkej truhly sa zmestia rôzne menej často používané predmety. Ak posteľ vybavíte pohodlným matracom 140x200, navyše sa postaráte o chrbticu svojho tínedžera. V našom obchode nájdete postele s úložným priestorom 140x200 v rôznych variantoch, od klasických až po moderné.

Postele 140x200 s boxom - pozor na kvalitu

Nábytok v našej ponuke je posteľ 140x200 s úložným priestorom z vysokokvalitných materiálov. Celý mechanizmus bol navrhnutý tak, aby ste mohli ľahko zdvihnúť matrac a dostať sa k boxu pod posteľou. Vďaka špeciálnym pohonom nemusíte na otvorenie kontajnera vynaložiť veľa energie. Objemný box je pohodlnejší ako zásuvky, ktoré sa v úzkych miestnostiach môžu ťažko vyťahovať. Naše postele sú k dispozícii v niekoľkých farebných vyhotoveniach, takže sa hodia do dizajnu každej spálne. Stavte na vysokú kvalitu a vyberte si funkčnú posteľ s praktickým kontajnerom.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom