Postele 160x200 cm

Postele 160 x 200 cm

Výber správnej postele je rozhodnutie, ktoré je potrebné dobre premyslieť. Veď tento kus nábytku používame každý deň niekoľko hodín. Kvalita nášho spánku má veľký vplyv na našu psychickú a fyzickú pohodu počas dňa, preto sa oplatí o ňu starať. Spálňová posteľ s rozmermi 160 x 200 cm je modelom pre náročných ľudí. Je vhodná do stredne veľkej alebo väčšej spálne, hoci niektorí ľudia si ju vyberajú aj do malého priestoru. Koniec koncov, v tejto miestnosti je posteľ najdôležitejším kusom nábytku, takže sa môžeme rozhodnúť aj pre takú, ktorá zaberá veľa miesta. Postele s rozmermi 160 x 200 cm splnia požiadavky aj tých najnáročnejších milovníkov dobrého spánku.

Filtr dle ceny:

218,00 €

1113,00 €

Celkový počet výrobkov: 32

Celkový počet výrobkov: 32

Spálňové lôžko 160/200 cm - ideálne pre jednotlivca alebo pre pár

Spálne niekedy slúžia aj ako iné miestnosti - napríklad domáca kancelária. Vtedy musíte do často malého priestoru vtesnať množstvo zariadenia. Ak sa spálňa používa len na spanie, možno do nej umiestniť posteľ, ktorá zaberie väčšinu priestoru. Posteľ s rozmermi 160/200 cm je optimálna veľkosť pre dve osoby, ktoré sa chcú pohodlne vyspať. Bude dobre fungovať v spálni páru, hoci sa pre ňu samozrejme môže rozhodnúť aj slobodná osoba, ktorá má k dispozícii veľký priestor.

Manželská posteľ 160 x 200 cm - štýlový kus nábytku

Spálňa je miesto, ktoré by nám malo predovšetkým poskytnúť možnosť efektívneho odpočinku. Farebnosť, v ktorej ju udržiavame, a použité materiály majú veľký význam. Spálne sú často zariadené v tlmených, svetlých, pastelových farbách. Čalúnené postele - najmä tie čalúnené vysoko dekoratívnym velúrom, ktorý je príjemný na dotyk - sa do tohto štýlu dokonale hodia. Čalúnená manželská posteľ s rozmermi 160 x 200 cm je dobrou voľbou do tradičných aj moderných spální. V závislosti od farby, dizajnu a vzoru čalúnenia môže reprezentovať rôzne štýly. 

Spálňová posteľ 160 x 200 cm - vždy dobrá voľba

Ak sa rozhodnete pre veľkú posteľ do malej spálne, dobrou voľbou je model s úložným priestorom. Potom sa môžeme zaobísť napríklad bez komody, pretože do postele môžeme ukryť náhradné lôžkoviny alebo sezónne oblečenie. Kontajner s horným otváraním je ideálnym riešením aj pre malú spálňu, pretože jeho otváranie si nevyžaduje uvoľnenie priestoru okolo nábytku. Spálňové postele 160 x 200 cm sú stredne veľkým nábytkom, ktorý však môže poskytnúť veľké pohodlie. Táto šírka umožňuje dvom ľuďom, aby mali každý svoj vlastný priestor a mohli ležať v posteli v pohodlnej polohe.

Posteľ 160 x 200 cm - pokojný a bezpečný spánok

Keď sme sa rozhodli pre veľkosť našej postele, zamerajme sa na vysokú kvalitu spracovania. Len pevná posteľ s rozmermi 160 x 200 cm nám umožní pokojný a bezpečný spánok. Koniec koncov, pre naše pohodlie sú dôležité materiály, z ktorých je vyrobená. Mäkké, na dotyk príjemné čelo a matrac prispôsobený vašim potrebám sú tiež dôležité vlastnosti, ak chceme, aby nám posteľ vydržala dlhé roky. Pri rozhodovaní o posteli s matracom 160 x 200 venujte pozornosť tvrdosti matraca, pretože tá je kľúčom k pohodlnému a zdravému spánku.

Dekoratívna a pohodlná posteľ v spálni 160 x 200 cm

Posteľ má náročnú úlohu - musí nám zaručiť dobrý nočný odpočinok, udržať nás počas dňa plných energie a zároveň byť ozdobou spálne. Predovšetkým je to posteľ, ktorá určuje, ako vyzerá celá miestnosť a aký má štýl. Čalúnená posteľ do spálne s rozmermi 160 x 200 cm je vždy dobrou voľbou, pretože sa hodí do každého štýlu interiéru. Musíme sa len zamyslieť nad tým, aká farba čalúnenia nám bude vyhovovať. Manželská posteľ 160 x 200 cm je kus nábytku dostupný v mnohých variantoch. Jej výberu treba venovať osobitnú pozornosť, pretože musí poskytovať pohodlie dvom ľuďom s rôznym vkusom a potrebami.

Pohodlná posteľ v spálni 160 x 200 cm

Spálňové postele 160 x 200 cm sa používajú aj počas dňa - často na nich sedíme pri sledovaní televízie alebo čítaní pred spaním. Ak chcete manželskú posteľ, ktorá zaručí pohodlie aj počas dňa, vyberte si model s opierkou hlavy. Tento nábytkový prvok má mnoho výhod - chráni pred chladom a nečistotami na stene, ako aj poskytuje pevnú oporu chrbta a má dekoratívnu funkciu. Posteľ do spálne s výškou 160/200 cm je spoľahlivým spôsobom, ako sa dobre vyspať - sám alebo vo dvojici. Do malej spálne je najlepšou voľbou posteľ s kontajnerom na posteľnú bielizeň, ktorá môže nahradiť priestorovo náročnú komodu.

Postele 160 x 200 cm - záruka pohodlia

Postele 160 x 200 cm sú funkčné a praktické kusy nábytku, ktoré sa dobre hodia do veľkých spální a stredne veľkých spální. Pri zariaďovaní bytu musíme niekedy nájsť kompromis medzi tým, čo chceme, a možnosťami, ktoré byt ponúka. Výber postele do spálne 160 x 200 cm nám umožňuje neobetovať pohodlie bez ohľadu na to, v akej veľkej miestnosti spíme. Spálňa je miesto, kde je funkčnosť veľmi dôležitá, ale záleží aj na jej dizajne - v útulnom a pekne zariadenom interiéri sa zaspáva oveľa ľahšie a príjemnejšie.


 Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom