Postele 180x200 cm

Postele 180 x 200 cm

Zariaďovanie spálne je pomerne náročné. Pred výberom postele a ďalšieho nábytku a vybavenia je potrebné zodpovedať mnoho otázok. Najdôležitejšie je, kto bude miestnosť používať. Ak je spálňa určená pre dve osoby, nemala by v nej chýbať dostatočne veľká posteľ a úložný nábytok. Pre dvojlôžkovú spálňu s dostatočným priestorom je dobrou voľbou posteľ s rozmermi 180 x 200. Tento rozmer v kombinácii s dobre zvoleným matracom zaručuje pohodlný spánok každú noc. Či už chcete spať blízko seba, alebo potrebujete trochu viac priestoru, manželská posteľ s rozmermi 180 x 200 cm vám poskytne pohodlné prostredie na spanie.

Filtr dle ceny:

238,00 €

922,00 €

Celkový počet výrobkov: 27

Celkový počet výrobkov: 27

Posteľ 180 x 200 cm - určená do veľkej spálne

Moderným interiérom dominuje multifunkčný nábytok - čím praktickejší, tým lepší. Oplatí sa ich vyberať najmä do malých bytov, hoci sa osvedčia všade tam, kde sa chceme vyhnúť nadmernému hromadeniu zariadenia. Spálňa je miesto, kde by sme si mali predovšetkým dobre oddýchnuť, preto bude dobrou voľbou spálňová posteľ 180/200 cm s kontajnerom. Najlepšou voľbou je kontajner s horným otváraním, pretože nezaberá žiadny priestor navyše. Postele 180 x 200 cm vyzerajú atraktívne a sú najdôležitejším dekoratívnym akcentom spálne.

Odolné a robustné postele do spálne 180 x 200 cm

Posteľ by mala byť predovšetkým pohodlná. Musí poskytovať pohodlie a zdravý spánok, ale mala by byť aj vizuálne príťažlivá, pretože je hlavným kusom nábytku v spálni. Čalúnené postele do spálne 180 x 200 cm sú už niekoľko rokov veľmi obľúbené - keďže sú dostupné v mnohých farebných variantoch a dizajnoch. Čalúnenie má veľký vplyv na to, ako posteľ vyzerá, a dokonca určuje jej štýl. To však nie sú jediné výhody - čalúnené postele do spálne 180 x 200 vytvárajú útulnú atmosféru a navyše sú mäkké a mimoriadne príjemné na dotyk. Velúr, ktorý sa veľmi často používa na čalúnenie postelí, je mimoriadne elegantný materiál, ktorý je zároveň odolný a má dlhú životnosť.

Vyberte si posteľ 180 x 200 cm s čelom

Elegantný vzhľad postele možno podčiarknuť opierkou hlavy, ktorá má praktickú aj dekoratívnu funkciu. Opierka hlavy nepochybne dodáva posteli výrazný vzhľad, čo nie je zanedbateľné, ak radi bývame v štýlovo zariadených interiéroch. Spálňová posteľ s čalúneným záhlavím s rozmermi 180 x 200 cm je módnym kusom nábytku už mnoho rokov. Tento doplnkový prvok postele môže mať rôzne dekorácie - obľúbené sú postele s prešívanými opierkami hlavy, ako aj geometrické prešívanie. Posteľ s opierkou hlavy s rozmermi 180 x 200 cm zároveň chráni spiacich pred chladom a robí spálňu ešte útulnejšou.

Posteľ 180 x 200 s matracom - ideálna pre pár

Posteľ s matracom s rozmermi 180 x 200 zaručuje nadpriemerné pohodlie - najmä ak sa rozhodnete pre kontinentálny model. Nielenže sa na nej výnimočne dobre spí, ale vďaka jej výške sa aj ľahko vstáva. Pri kúpe manželskej postele sa oplatí venovať pozornosť aj kvalite a typu matraca. Manželská posteľ s rozmermi 180 x 200 cm môže byť vybavená aj zásuvkami na náhradné lôžkoviny, obrusy, sezónne oblečenie alebo iné užitočné drobnosti. Spálňa pre dve osoby by mala byť zariadená premyslene a funkčne - postele z našej ponuky vám v tom určite veľmi pomôžu.

Postele 180 x 200 s pohodlným matracom

Veľké manželské postele 180 x 200 sú nábytkom, ktorý zvyčajne kupujeme na mnoho rokov. V spálni môžeme z času na čas meniť doplnky, umiestniť do nej iný nábytok, ale posteľ vymieňame za novú len vo výnimočných prípadoch. Na pohodlnú posteľ si môžeme rýchlo zvyknúť a ťažko sa s ňou rozlúčime, preto sa oplatí vybrať kvalitnú posteľ. Posteľ s matracom 180 x 200 je dobrou voľbou, pretože matrac už nemusíte kupovať a nastavovať sami. Čalúnené kontinentálne postele s matracom sú možnosťou pre náročných ľudí, ktorí chcú, aby im posteľ slúžila dlhé roky.

Spálňové postele 180 x 200 cm - investícia do dobrého spánku

Posteľ sa zdá byť jednoduchým kusom nábytku, ale pri jej výbere je potrebné zvážiť mnoho faktorov. Veľkosť spálne je veľmi dôležitá - tomu by sme mali prispôsobiť veľkosť postele, aby sa na nej pohodlne spalo, ako aj bez námahy vstávalo a pohybovalo po miestnosti. Spálňová posteľ s rozmermi 180 x 200 cm je typická pre manželský pár, ale môže sa pre ňu rozhodnúť aj slobodný s veľkou spálňou - napokon, pohodlia nie je nikdy dosť. Spálňové postele 180 x 200 cm - najmä čalúnené postele - sú nábytkom, ktorý zabezpečí pohodlný a zdravý spánok na dlhé roky.

Posteľ 180 x 200 cm - vysoko kvalitná konštrukcia

Moderné matrace môžu mať rôzne vzory a výplne, ale každý z modelov v našej ponuke sa vyznačuje vysokou kvalitou, pevnosťou a odolnosťou. Pri kúpe postele s rozmermi 180 x 200 cm do spálne sa oplatí staviť na kvalitný kus nábytku, ktorý s vami zostane dlho. Dobrý a zdravý spánok je pre naše zdravie a pohodu mimoriadne dôležitý, preto sa na kúpe postele neoplatí šetriť. Počas života si niekedy kúpime len jednu posteľ, takže ak si dobre vyberieme, môže to byť investícia na celý život. Posteľ s rozmermi 180 x 200 cm je typická pre spálňu s manželskou posteľou, hoci ju môžeme zriadiť aj v izbe pre mladých alebo v hosťovskej izbe.Kontaktné informácie

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Na prádle
720 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamáce: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturácia: ucetnictvi@dobresny.cz

Viac informacii nájdete tu

 

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatp tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskor do 48hodin.

Akceptujeme tieto platobné systémy

Druhy platieb v našom e-shope:

  • dobierkou
  • prevodom